En evaluacion Obras

EXECUCIÓ DE LES OBRES DE LA “MEMÒRIA VALORADA D’ACTUACIONS D’ESTIU 2026. CONSERVACIÓ I MANTENIMENT DELS COL·LEGIS PÚBLICS D’EDUCACIÓ INFANTIL I PRIMÀRIA DE GAVÀ (OMO 1/26)

Expediente: DC OBRES 25_26

Execució de les obres i treballs compresos a la (OMO 01/26) “Memòria valorada d’actuacions d’estiu 2026. Conservació i manteniment dels col·legis públics d’educació infantil i primària de Gavà.”

238.774
Presupuesto base
238.774
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Gavà, Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 12:12

Organismo contratante

Ajuntament de Gavà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Gavà

En la misma provincia (Barcelona)