En evaluacion Obras

Execució de les obres de desviament del clavegueram en la zona d’ampliació del nouedifici de l’Institut Escola Lluís Piquer de Parets del Vallès

Expediente: 2025 5025

És objecte del present plec la contractació de l’execució de les obres promogudes per l’Àrea de Territori i Sostenibilitat de l’Ajuntament, de la xarxa de sanejament-clavegueram en la zona d’ampliació del nou edifici de l’Institut Escola Lluís Piquer de Parets del Vallès. Les citades obres s’hauran d’executar de conformitat amb el projecte bàsic i executiu denominat “Projecte del desviament de serveis a l’entorn del nou Institut Lluís Piquer de Parets del Vallès” redactat per l’empresa ABM, Serveis d’Enginyeria i Consulting, S.L.

68.452
Presupuesto base
68.452
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Parets del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 jul 2026, 12:38

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 jul 2026
Anuncio de Pliegos 7 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès

Abierta 2026 0915

L’objecte del contracte és la prestació del servei de producció audiovisual de l’Ajuntament de Parets del Vallès, que comprèn la cobertura audiovisual dels actes organitzats per l’Ajuntament o en què aquest col·labori, així com d’aquells actes o esdeveniments desenvolupats al municipi que, per raó del seu interès públic o ciutadà, siguin determinats pel Servei de Comunicació municipal, dins l’àmbit propi de la comunicació institucional. La prestació inclou la planificació dels enregistraments, la captació d’imatges i so, la realització audiovisual, l’edició dels continguts, el tractament de les imatges, el lliurament dels vídeos finals en els formats requerits i, quan sigui necessari, el lliurament dels arxius màster.

36.000 €

Abierta 2026 4608

Licitació del servei d'intervenció socioeducativa (centre obert) de l'Ajuntament de Parets del Vallés

906.864 €

Abierta 2026 4608

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Serveis Socials consistent en la licitació del contracte del servei d'intervenció socioeducativa (CENTRE OBERT) de l'Ajuntament de Parets del Vallès.

412.211 €

Abierta 2025 1408

Licitació del servei d’atenció al públic,administració, manteniment i socorrisme de la piscina municipal Miguel Luque

775.852 €

Abierta 2025 1408

contractació promoguda pel departament d’Esports consistent en la prestació dels serveis d’administració, atenció al públic, manteniment i socorrisme de la piscina municipal Miguel Luque de Parets del Vallès, d’acord amb les condicions establertes en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques particulars.

352.660 €

En la misma provincia (Barcelona)