Execució de les actuacions d'obra per la llicència i legalització d'activitats a l'edifici dels Serveis Territorials de Cultura a Girona - Casa Solterra, al carrer Ciutadans 18 de Girona (execució anualitats 2026 i 2027)

Expediente: CU-2026-989

Execució de les actuacions d'obra per la llicència i legalització d'activitats a l'edifici dels Serveis Territorials de Cultura a Girona - Casa Solterra, al carrer Ciutadans 18 de Girona (execució anualitats 2026 i 2027)

325.652
Presupuesto base
325.652
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
2 jun 2026, 18:36

Organismo contratante

Departament de Cultura

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jun 2026
Anuncio de Pliegos 2 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Departament de Cultura

En la misma provincia (Girona)