Formalizada Servicios

Evolució, Identitat, Comunicació i Posicionament

Expediente: Expedient 2043/2025

Servei especialitzat en branding i identitat turística, que elabori una proposta estratègica i creativa que respongui a les singularitats de Tossa de Mar i que permeti: - Definir una marca turística pròpia i reconeixible. - Desenvolupar una narrativa de destinació alineada amb els valors del municipi. - Crear un manual d'identitat visual i comunicativa amb criteris d’ús. - Potenciar la visibilitat i la competitivitat de Tossa de Mar com a destinació sostenible, autèntica i de qualitat.

34.800
Presupuesto base
34.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tossa de Mar, Girona (Cataluña)
Publicación
11 dic 2025, 10:16

Organismo contratante

Ajuntament de Tossa de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 dic 2025
Anuncio de Pliegos 11 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 oct 2025
Anuncio de Formalización 11 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Tossa de Mar

En la misma provincia (Girona)