Abierta 2 oct 2026 (29d 7h) Servicios

Este contrato se divide en dos prestaciones directamente relacionadas: Prestación 1: Servicio de almacenamiento y Prestación 2: Servicio de transporte

Expediente: 2026/365

Contrato de servicios publicado por Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 60161000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2 oct 2026.

260.000
Presupuesto base
780.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
60161000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 04:01
Fecha límite
2 oct 2026, 14:00 (29d 7h)
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 2 oct 2026
Finaliza en 29 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:24

Mismo sector y zona (60 en Girona)

Abierta 2026/10/1403

És objecte d’aquesta contractació per lots, el servei de Bus de Nit a les Fires de Girona per l’any 2026, des dels municipis adherits al Pla de serveis d’assistència tècnica en matèria de joventut i que han sol·licitat el servei del projecte comarcal Bus de Nit,a les Fires de Girona: Aiguaviva, Bescanó, Bordils, Canet d’Adri, Celrà, Cervià de Ter, Flaçà, Fornells de la Selva, Juià, Madremanya, Salt, Sant Gregori, Sant Joan de Mollet, Sant Jordi Desvalls, Sant Julià de Ramis, Sant Martí Vell, Sarrià de Ter, Vilablareix, Viladasens i Sant Martí de Llémena, Llagostera, Cassà de la Selva, Llambilles i Quart.

50.380 €

Formalizada 4018/2026

Serveis de transport en autocar per a les activitats esportives.

15.482 €

Formalizada X2022001142

Contratación del servicio de transporte colectivo urbano de viajeros con servicio mediante lanzadoras turísticas en el municipio de Cadaqués que conecten el núcleo urbano con el Cap de Creus y sus prórrogas.

521.059 €

Adjudicada 2026/6886

L’objecte del contracte és el servei de transport de recursos educatius i de foment de la lectura del Servei de Biblioteques de la Diputació de Girona per a les biblioteques públiques gironines, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques.

40.000 €

Prevista 2026/10/1403e

És objecte d’aquesta contractació per lots, el servei de Bus de Nit a les Fires de Girona per l’any 2026, des dels municipis adherits al Pla de serveis d’assistència tècnica en matèria de joventut i que han sol·licitat el servei del projecte comarcal Bus de Nit,a les Fires de Girona: Aiguaviva, Bescanó, Bordils, Canet d’Adri, Celrà, Cervià de Ter, Flaçà, Fornells de la Selva, Juià, Madremanya, Salt, Sant Gregori, Sant Joan de Mollet, Sant Jordi Desvalls, Sant Julià de Ramis, Sant Martí Vell, Sarrià de Ter, Vilablareix, Viladasens i Sant Martí de Llémena, Llagostera, Cassà de la Selva, Llambilles i Quart.

49.154 €

En evaluacion 2026/A/ASC/0341

Servicio de transporte de viajeros para traslado de mutualistas de MAZ M.C.S.S. Nº 11 (en adelante MAZ), en la provincia de Gerona a través de vehículo convencional no sanitario (taxi, VTC o cualquier otro incluido en el código CPV).

180.600 €

En evaluacion N202600417

Servicio de Transporte No Sanitario desde el ámbito territorial de la provincia de Girona

107.410 €

Formalizada 2026-00573

Servicio de transporte para el personal en servicio de Renfe Mercancias S.M.E., S.A., en el área de Figueres.

115.000 €

Formalizada 1634/2026

Contratación del servicio de transporte adaptado Rutas: Girona, Palamós, Calonge i Torroella

140.466 €

Formalizada CSE/AP54/1101472339/26/PO

servei de transport domiciliari dels professionals sanitaris del Centre d’Urgències d’Atenció Primària (CUAP) Güell i del Punt d’Atenció Continuada (PAC) Santa Coloma de Farners, de la Gerència d’Atenció Primària Girona de l’Institut Català de la Salut (ICS) en horari d’atenció continuada nocturna, a tot el territori cobert per part del CUAP Güell i del PAC Santa Coloma de Farners.

109.500 €

Más licitaciones de Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

Abierta 2026/364

Contratación de una agencia de medios para llevar a cabo los servicios de diseño de la estrategia y plan de medios del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, la planificación, la negociación de las tarifas y descuentos, la contratación de los espacios publicitarios, y el análisis y seguimiento de las campañas publicitarias.

1.915.950 €

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

24.600 €

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Formalizada 2026/237

Subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari DAM (Digital Asset Management) per a la gestió i publicació en línia de l’arxiu fotogràfic i audiovisual del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077). Categoria 3 del SDA

80.000 €

Adjudicada 2026/310

Contractació del subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari amb funcionalitats ENTERPRISE per a la gestió virtual (app mòbil i web) d’esdeveniments tals com workshops i networkings, entre d’altres, que organitza Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077), Categoria 3 del SDA

12.000 €