En evaluacion Servicios

Establir les bases per la direcció de l’obra del projecte en l’execució de les obres contractades. Té per objecte en fase de direcció: −Supervisar l’execució de l’obra i tots els processos associats. −Definir les relacions del director amb l’administració. −Definir les relacions amb els altres agents que participin en l’obra. −Marcar els terminis dels processos en fase d’execució. −Definir i establir la tramesa de documentació amb l’administració durant l’execució de l’obra.

Expediente: PDE-13-25

Contrato de servicios en evaluación por Forestal Catalana, SA. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 71520000.

25.620
Presupuesto base
25.620
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
71520000
Publicación
23 jun 2026, 08:00
Fecha límite
8 jul 2026, 16:00
Duración
4 meses

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2026
Anuncio de Pliegos 23 jun 2026
Fin Plazo Presentación 8 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:27

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA