Formalizada Servicios

Establiment, gestió i lliurament ajuts manutenció

Expediente: OAC-2026-13

Contrato de servicios formalizado por Oficina Antifrau de Catalunya en Barcelona. Duración del contrato: 21 meses. Categoría CPV 55300000. Adjudicado el 17 mar 2026 a EDENRED ESPAÑA, SA. Se recibieron 2 ofertas.

139.470
Presupuesto base
139.470
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
55300000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 13:52
Fecha límite
22 dic 2025, 23:59
Duración
21 meses

Adjudicación

Adjudicatario
EDENRED ESPAÑA, SA
NIF
A78881190
Importe
137.448
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Oficina Antifrau de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 mar 2026, 04:22

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 1403/2024-14148

Prestació integral del servei de càtering destinat al dinar de la gal·la de reconeixement a la gent gran de municipi

33.600 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Abierta 08017131_2026_015

Contractació del servei de bar-cantina per a l’Institut Severo Ochoa mitjançant procediment obert simplificat

15.667 €

Más licitaciones de Oficina Antifrau de Catalunya