En evaluacion Servicios

Escolas deportivas municipais de: ioga, pilates, ximnasia de mantemento e iniciación deportiva

Expediente: 1664/2026

Contrato de servicios en evaluación por Alcaldía del Ayuntamiento de Cerdedo-Cotobade en Lugo. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 92600000.

23.936
Presupuesto base
79.377
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
92600000
Lugar de ejecución
Lugo (Galicia)
Publicación
14 jul 2026, 08:25
Fecha límite
30 jul 2026, 01:59
Duración
1 año
Lote
1

Organismo contratante

Alcaldía del Ayuntamiento de Cerdedo-Cotobade
NIF: P2706500B

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación 30 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 07:00

Mismo sector y zona (92 en Lugo)

Formalizada 7885/2026

Actuacións de orquestras

34.000 €

En evaluacion 1019/2026

O servizo de ludoteca é un programa de lecer e tempo libre ofertado dende o Concello ás familias con fillos/as en idade escolar entre 3 e 12 anos, dende as 16:00 horas as 20:00 horas, para axudar a conciliación da vida familiar e laboral das familias de Palas de Rei e da comarca da Ulloa.

40.258 €

Adjudicada PcPG/2026/828786

Prestación de la actividad de yoga

21.297 €

En evaluacion PcPG/2026/828770

Contratación de la prestación del servicio de escuelas deportivas municipales

7.467 €

Formalizada 2026/CON_02/000046

Prestación dos servizos de organización integral, produción técnica, soporte loxístico, subministración de infraestrutura efémera, xestión da seguridade,cobertura audiovisual e execución material da xornada deportivo-divulgativa orientada á promoción da igualdade no deporte denominada "Iberdrola Surfing Day - Burela 2026"

25.660 €

Formalizada 2026/CON_02/000045

O obxecto principal deste contrato é a contratación do Grupo de Ninghures para a realización de 3 concertos a realizar os días: 26 de xullo en Castroverde, 22 de agosto en Navia de Suarna e 28 de agosto en Sarria

31.800 €

En evaluacion 475/2026

Servizo de campamento de verán "Xermade Concilia "

8.965 €

Desierta PcPG/2026/828502

Prestación de la actividad de yoga

9.855 €

Formalizada PcPG/2026/828500

Servicio de gestión del campamento para la juventud del Ayuntamiento de Xove

21.353 €

Formalizada PcPG/2026/828445

PXD-2026-0047: Contrato privado patrocinio del evento deportivo Campeonato de España de Selecciones Autonómicas de Voleibol 2026.

30.000 €

Más licitaciones de Alcaldía del Ayuntamiento de Cerdedo-Cotobade