En evaluacion Administrativo especial

Es tramita el present concurs per a arrendar un immoble en el municipi d'Oliana per a fer-ne l'ús des magatzem i estacionament de béns mobles municipals.

Expediente: 371/2024

Contrato de contrato administrativo especial en evaluación por Ajuntament d'Oliana en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 años. Categoría CPV 70310000.

32.477
Presupuesto base
32.477
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
70310000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 14:04
Fecha límite
16 dic 2024, 00:59
Duración
6 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament d'Oliana

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 dic 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (70 en Lleida)

Abierta 001/2025/9434/E190

Constitueix l’objecte d’aquest plec establir les condicions administratives i tècniques particulars que han de regir l’alienació onerosa, mitjançant concurs públic, per procediment obert i tramitació ordinària, d’una parcel·la d’ús industrial, de propietat municipal, situada al Polígon Industrial La Canaleta

En evaluacion 53/2022

Arrendament habitatge antiga Escola de Gavet

2.976 €

En evaluacion X2026000410

Contracte d'arrendament de finques rústiques municipals d'Aitona per destinar-les al conreu.

1.356 €

Formalizada 1834/2025

Alienació mitjançant subhasta del següent bé patrimonial propietat de l’Ajuntament de les Borges Blanques: finca situada al polígon 508, parcel·la 36 (partida Roquís), amb referència cadastral 25070A508000360000FK

18.300 €

Formalizada 811/2026

Contracte d'arrendament del local al carrer Castell, núm. 18 per a ubicar-hi l'Oficina del Nucli Antic en el marc del Pla de barris i viles 2025-2029, per procediment negociat sense publicitat, adjudicació directa.

500 €

En evaluacion 38/2026

Es tracta d'un prodeciment de licitació de l'alienació d'un bé patrimonial de l'Ajuntament d'Arbeca, concretament la parcel.la núm. 14 del Polígon Industrial Les Pedreres d'Arbeca.

336.144 €

Adjudicada 107/2026

Finca rústegaGatellar, polígon 510 parcel·la 2 partida Gatellar Les Borges Blanques

950 €

Formalizada ARRENDA 01-2026

Descripció de l’immoble: Urbana- Edifici situat al carrer de la Plaça del Ball núm. 1, 1r-1a, “Pis de mestre d’Alinyà”. Actualment consta de dues habitacions, una cuina – menjador, una sala d’estar, un altell, una sala de calderes i un jardí. S’hi accedeix a l’habitatge a través del lateral de l’edifici. L’habitatge no disposa de mobiliari.

33.600 €

En evaluacion ARRENDA 02-2026

Edifici situat al carrer de l’Església, núm. 8, pis 1r. – 2a, conegut com edifici de l’Ajuntament. Actualment consta de tres habitacions, una cuina, un menjador i un bany, s’hi accedeix per la façana principal a nivell de planta baixa de l’edifici de l’Ajuntament i disposa d’ascensor. L’habitatge consta dels següents electrodomèstics: - Cuina vitroceràmica - Rentadora - Nevera - Forn - Rentaplats L’habitatge no disposa de mobiliari.

48.000 €

En evaluacion CGA 1439-0002/2025

Arrendament d'un centre de treball especial per a la seva gestió i explotació com a bugaderia industrial

300 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Oliana

Abierta 187/2026

CONTRACTE DEL SERVEI D’EXPLOTACIÓ DEL SISTEMA D’ABASTAMENT D’AIGUA DEL MUNICIPI D’OLIANA

561.680 €

Abierta 187/2026

Es objeto del presente pliego regular las condiciones y los requisitos administrativos para la gestión, el mantenimiento y la explotación de todas las instalaciones e infraestructuras asociadas y afectas a los servicios públicos municipales de abastecimiento de agua potable del municipio de Oliana, tales como las captaciones de agua en pozos o manantiales, el sistema de almacenamiento en depósitos, los equipos de tratamiento de agua potable, los grupos de impulsión y bombas, la red de abastecimiento y todos sus equipos y elementos singulares, así como la instalación y el mantenimiento de las acometidas de abastecimiento y la lectura de los contadores domiciliarios. Asimismo, comprende el apoyo en las tareas administrativas de atención a las personas usuarias, la preparación de los datos para la facturación y el seguimiento de incidencias.

337.008 €

Formalizada 39/2025

Arrendament de l'immoble situat al C/ de la Rasa, núm. 2 per adjudicació directa

46.800 €

Formalizada 407/2025

Aquest contracte té per objecte licitar les obres del Projecte executiu per a la instal·lació de gespa artificial al camp de futbol municipal d’Oliana, redactat el febrer de 2025 per l’enginyeria GESA, SL, amb un pressupost d’execució per contracte de 396.090,25€, i aprovat definitivament per acord del Ple de l’ajuntament d’Oliana de data 13 de maig de 2025. La superfície del camp amb la gespa artificial tindrà les mesures de 101,8 x 61 m amb un total de 6.209,80 m² i amb una zona de joc reglamentària de 94 x 58 m. Les actuacions a executar són: • Retirada de la capa de gespa actual • Rebaix del terreny amb un gruix mitjà de 15 cm • Nova instal·lació de reg • Col·locació de 15 cm de tot-u • Col·locació de les diferents capes de la gespa artificial • Renovació de les tanques perimetrals • Renovació de les porteries • Marcatge del camp

327.347 €

En evaluacion 407/2025

Contracte d'obres del projecte executiu per a la instal·lació de gespa artificial al camp de futbol municipal d’Oliana

327.347 €