Formalizada Otro tipo

Es objeto del presente expediente la contratación promovida por el Ayuntamiento de Vacarisses para la gestión indirecta de la explotación del servicio de bar de la piscina Municipal bajo la modalidad de concesión y de acuerdo con la descripción y requerimientos contenidos en el pliego de prescripciones técnicas particulares, por la que el empresario explotará el servicio asumiendo la transferencia del RIESGO OPERACIONAL, de conformidad con lo establecido en el art. 15 de la Ley 9/2017, de 8 de noviembre, de Contratos del Sector Público (en adelante, LCSP).

Expediente: 2026_3457

Contrato de contrato formalizado por Ajuntament de Vacarisses en Barcelona. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 55410000. Adjudicado el 29 jul 2026 a ONE BAR OG GROUP S.L.. Se recibió 1 oferta.

47.776
Presupuesto base
105.453
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2026, 06:00
Fecha límite
24 jul 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
ONE BAR OG GROUP S.L.
NIF
B19766641
Importe
47.776
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Vacarisses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación 24 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 06:24

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vacarisses

Abierta 2026_3033

CONTRACTE DEL SERVEI DE MANTENIMENT DE LA FRANJA PERIMETRAL DE BAIXA COMBUSTIBILITAT A LA URBANITZACIÓ CAN SERRA DE DE VACARISSES

19.687 €

Abierta 2025_6965

CONTRACTE DE LES OBRES PER A L’EXECUCIÓ DE MILLORES A LA XARXA D’AIGUA DE VACARISSES

76.559 €

Adjudicada 4150

Contracte basat en l'acord marc dels serveis de manteniment de la gespa del camp de futbol municipal de Vacarisses.

12.400 €

Adjudicada 2026_4998

És objecte del contracte la conveniència del contracte basat de l’acord marc per a la prestació dels serveis de “REDACCIÓ DEL PROJECTE BÀSIC I EXECUTIU I DIRECCIÓ D’OBRA DE L’AMPLIACIÓ DE L’APARCAMENT MUNICIPAL”. Les actuacions inclouran els actes necessaris per a l’aprovació de les certificacions, possibles informes vinculats amb expedients de penalitats així com de liquidació, certificats de bona execució i demés derivats.

85.500 €

En evaluacion 2026_3033

L’actuació objecte del present expedient consisteix en l’execució dels treballs de manteniment d’una franja exterior de protecció contra incendis forestals situada a la urbanització de Can Serra de Vacarisses, segons plànol annex, mitjançant actuacions de desbrossada de vegetació herbàcia i arbustiva, aclarida i poda de l’arbrat, eliminació de peus morts o excessivament densos, retirada de restes vegetals i, en general, totes aquelles intervencions necessàries per tal de mantenir les condicions de baixa combustibilitat, seguretat i funcionalitat de la franja de protecció exigides per la normativa vigent.

19.687 €