Formalizada Otro tipo

És objecte del present plec la contractació promoguda per l’Ajuntament de Salt consistent en el servei educatiu anomenat Saltem a l’Escola adreçat a la petita infància durant el període d’estiu amb la finalitat de facilitar la transició a l’escolarització.

Expediente: 2026F035000007

Contrato de contrato formalizado por Ajuntament de Salt en Girona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 80110000. Adjudicado el 19 jun 2026 a diversport sl. Se recibieron 2 ofertas.

50.419
Presupuesto base
151.114
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80110000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
8 abr 2026, 10:04
Fecha límite
24 abr 2026, 16:00

Adjudicación

Adjudicatario
diversport sl
NIF
B17711474
Importe
45.819
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Salt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 abr 2026
Anuncio de Pliegos 8 abr 2026
Fin Plazo Presentación 24 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (80 en Girona)

Abierta X2026000237

Contractació de la concessió del servei públic llar d'infants municipal El Tractoret, mitjançant procediment obert amb una pluralitat de criteris d'adjudicació

141.210 €

Abierta COBS2026/047

Servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, a l’alumnat d’educació primària i secundària, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el descrit en el Plec de prescripcions tècniques.

19.050 €

En evaluacion 229484D

Concessió del servei de l'escola de música i dansa de Torroella de Montgrí

234.307 €

En evaluacion COBS2026/059

L’objecte del contracte és la prestació del servei de gestió de la Unitat d'Escolarització Compartida (UEC) pel curs escolar 2026-2027, adreçat a l'alumnat del segon cicle de l'educació secundària obligatòria (ESO) en risc d'abandonament escolar prematur i/o d'altres situacions que dificulten la seva adaptació al medi escolar.

45.406 €

En evaluacion 2026F035000028-1

Servei de monitoratge per a l'acollida matinal a les Escoles d'Educació Infantil i Primària de titularitat pública de Salt

41.967 €

Adjudicada 2026/ETSAE0327/00004737E

Servicio de impartición del curso de "conducción de vehículos clase C+E profesionalizado" en el acuartelamiento General Álvarez de Castro

26.500 €

Anulada 17/2026

Talleres robotica, programación y STEAM, de acuerdo con el PPT, configurado en tres tipos de talleres

63.142 €

En evaluacion 2026/7817

Servei per a la realització d'activitats complementàries específiques de l'Educació Secundària Obligatòria, adreçades a l'alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d'escolarització compartida (UEC).

99.300 €

En evaluacion X2026000213

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de gestió integral de la Llar d'Infants Municipal «Les Bombolles» de Verges, situada al carrer Padró núm. 1, incloent el servei educatiu d'escolarització dels infants de 0 a 3 anys, el servei de menjador, el servei d'acollida matinal, la conservació ordinària de les instal·lacions, la recaptació de les tarifes dels serveis complementaris i la resta de prestacions descrites al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

91.020 €

En evaluacion CCS12026000047

El Departament d’Educació de la Generalitat de Catalunya i l’Ajuntament d’Olot fa anys que cada curs signen un conveni de col·laboració per a la realització d’activitats complementàries específiques de l’educació secundària obligatòria, adreçades a l’alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d’escolarització compartida.

80.540 €

Más licitaciones de Ajuntament de Salt