Formalizada Servicios

És objecte del present plec la contractació promoguda per Departament de Serveis a les persones consistent en la contractació del subministrament d'equips de so i llum i el servei de sonorització, il·luminació i maquinària, propietat de l’Ajuntament de Parets del Vallès a Can Rajoler, Can Butjosa i Sala Basart, destinats a les seves activitats i programacions de difusió artística i cultural; la regidoria tècnica de l’escenari de la Festa Major d’estiu i el subministrament d'equips de so i llum i el servei de sonorització i il·luminació d’altres activitats no realitzades en els equipaments esmentats, en corcondança amb l’establert al plec de prescripcions tècniques particulars.

Expediente: 2025 1261

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Parets del Vallès en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 32300000. Adjudicado el 27 feb 2026 a Patxi R Serveis Tècnics S.L.. Se recibieron 4 ofertas.

161.792
Presupuesto base
194.151
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
32300000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 16:05
Fecha límite
12 nov 2025, 00:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Patxi R Serveis Tècnics S.L.
NIF
B09622374
Importe
160.962
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación 12 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (32 en Barcelona)

Abierta 2025/0034354

Contracte mixt consistent en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’equips audiovisuals a l’auditori i dues sales de formació de l’Edifici Bogatell de la Diputació de Barcelona

138.124 €

Abierta CS/AH01/1101479153/26/PSS

Subministrament i instal·lació d’un sistema de trucada pacient-infermera a la planta 2a de l’Hospital General l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

42.231 €

Abierta 2026/0012671.1

Subministrament sense instal·lació de vídeo projectors professionals amb alta resolució destinats a les exposicions, activitats culturals i instal·lacions audiovisuals de diferents espais del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

71.400 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €

Abierta 004_26000142

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment dels equips de radiotransmissió per a l'Institut Municipal de Parcs i Jardins de Barcelona, amb mesures de contractació sostenible.

33.368 €

Abierta CTN2600410

L’objecte del contracte és la contractació d’una empresa externa que s’encarregui de la prestació del servei de gestió i d’operació dels equips audiovisuals existents a l’edifici, així com, la coordinació, assistència tècnica, la compra o lloguer del material tècnic complementari, com també el muntatge i desmuntatge dels actes institucionals i/o rodes de premsa que es duguin a terme dins de l’edifici de l’Agència Catalana de l’Aigua, situat al carrer Provença 260 de Barcelona, durant el termini contractual

27.640 €

Abierta 2026-00150

Adquisición de Routers para la red 5G. Codigo expediente: 2026R320023. Ref. Servicio Contratación: 2026-00150

58.080 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de pantalles de les diferents pantalles i equips auxiliars definits al present Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, així com la seva instal·lació, posada en marxa i el manteniment durant els primers 4 anys a comptar des de la data de la posada en marxa.

155.666 €

Abierta CONTR/2026/0000000495

Subministrament i posada en servei deprotecció perimetral de R-Aeroport per a FGC Mobilitat (Ref: PR08/26)

140.000 €

Abierta 2026-16 ICN2

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament de switches de xarxa amb la finalitat de substituir i/o ampliar la xarxa actual de l’ICN2

35.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès