Formalizada Suministros

És objecte del present plec és l’adquisició de terminats portàtils classe 3, Sepura SC2020 o similars característiques, amb els accessoris corresponents i els kits de vehicles, que permetin mantenir la homogeneïtzació de tots els terminals, per el Grup Especialitzat en Prevenció d’Incendis Forestals (GEPIF).

Expediente: EF10-26

Contrato de suministros formalizado por Forestal Catalana, SA. Categoría CPV 32000000. Adjudicado el 15 abr 2026 a Zenon Digital Radio SLU. Se recibió 1 oferta.

40.646
Presupuesto base
40.646
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32000000
Publicación
20 mar 2026, 05:22
Fecha límite
2 abr 2026, 16:00

Adjudicación

Adjudicatario
Zenon Digital Radio SLU
NIF
B65135410
Importe
38.919
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 abr 2026, 06:23

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA