Adjudicada Suministros

És objecte del present contracte el subministrament d'equips d'impressió i demultifunció, inclosa la instal·lació i el seu manteniment, amb la modalitat d’arrendament, consistent en els seguents aparells: - Impressores làser - Equips multifunció làser - Impressora plòter

Expediente: 2026/1375

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Tordera en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 30120000. Adjudicado el 26 feb 2026 a SOLITIUM CONTROL GROUP, S.A.. Se recibió 1 oferta.

115.964
Presupuesto base
115.964
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
30120000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
19 mar 2026, 16:03

Adjudicación

Adjudicatario
SOLITIUM CONTROL GROUP, S.A.
NIF
A08588170
Importe
115.964
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Tordera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 mar 2026
Anuncio de Pliegos 19 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 mar 2026, 05:22

Mismo sector y zona (30 en Barcelona)

Abierta 2026/0002512

Contractació d'una plataforma digital, proporcionada en modalitat de servei (Software as a Service – SaaS), destinada a donar suport a la metodologia Model d’Intel·ligència Turística de la Diputació de Barcelona

37.008 €

Abierta 2026-16

Subministrament d’equipament informàtic pel Consorci d’Atenció Primària de Salut Barcelona Esquerra (CAPSBE)

42.900 €

Abierta TIC/2025/72

Aquest contracte té per objecte l'adquisició de 12 equips de dibuix per diversos serveis de l'Ajuntament de Sabadell per aquell personal que ha de desenvolupar tasques de dibuix 3D i necessita equips amb un bon rendiment per poder desenvolupar la seva feina

104.132 €

Abierta 005_26000042

Subministrament d'equips informàtics de sobretaula i ordinadors portàtils amb equipament de perifèrics per l'Institut Municipal d'Hisenda de l'Ajuntament de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

79.150 €

Abierta 2026.00084

Subministrament, en règim d’arrendament i cost per pàgina, d’un (1) equip multifunció (impressió, fotocòpia i escaneig), així com el manteniment d’aquest equip, amb destinació al Consorci de l’Habitatge de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

27.504 €

Abierta 16076186B

Subministrament de discs durs per NVR’s

162.000 €

Abierta CST-2026-10

El objeto del presente contrato es el suministro de distintos equipos informáticos destinados a la renovación del equipamiento informático obsoleto del Consorcio Sanitario de Terrassa (CST). El objetivo de esta actuación es garantizar una actualización tecnológica que permita una prestación eficiente de los servicios asistenciales y administrativos, contribuyendo a la mejora de la calidad asistencial y optimización de los recursos disponibles.

366.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

L’objecte del contracte es el subministrament de MOBILIARI ESCOLAR I D’OFICINA PER L’ESCOLA DE MÚSICA MONTSERRAT ALMIRALL i pel CENTRE DE FORMACIÓ D’ADULTS DE SITGES. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars. Es divideix en tres lots: Lot 1: Mobiliari escolar. Lot 2: Mobiliari d'oficina Lot 3: Pantalles interactives amb suport mòbil.

42.831 €

Abierta BCN-165/2026

Suministro Con Instalación Cabinas Calidad Del Aire En Varias Ubicaciones Para El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

492.802 €

Adjudicada PACC2026000044

Contracte basat en l’Acord Marc (Exp. núm. 2023.06) i l’adjudicació del subministrament de paper per l’Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat.

4.550 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tordera