Adjudicada Suministros

És objecte del contracte el subministrament mitjançant arrendament sense opció a compra d’un vehicle nou, un vehicle logotipat amb equipament policial complert i retolació complerta, de conformitat amb les normes bàsiques de la retolació dels vehicles de les Policies Locals de Catalunya. Aquest vehicle estarà adscrit al departament de la Policia Local de Roses, segons prescripcions tècniques detallades a continuació. El vehicle arrendat haurà d’estar assegurat, amb una assegurança a tot risc amb prima tancada, a fi de no modificar durant tot el contracte les quotes, ja sigui per IPC, ni per sinistralitat (bonus/malus), descartant l’auto-assegurança i sense franquícia, incloent la pòlissa obligatòria amb les cobertures descrites en el PPT.

Expediente: 2025/001897

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Roses en Girona. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 34114200. Adjudicado a TRANSTEL SA. Se recibieron 3 ofertas.

55.344
Presupuesto base
55.344
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34114200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:28
Fecha límite
8 may 2025, 01:59
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
TRANSTEL SA
NIF
A46063814
Importe
55.152
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 8 may 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:28

Mismo sector y zona (34 en Girona)

Abierta X2026002606

L’objecte del contracte és el subministrament dels següents contenidors nous per a la recollida de les fraccions de vidre, envasos lleugers, paper i cartró mitjançant càrrega bilateral automatitzada monooperador.

373.813 €

Abierta 486/2022 i 66/2022

Anunci de licitació del contracte de servei de conservació i manteniment de les instal.lacions de l’enllumenat públic de Vila-sacra així com el servei d’instal.lació, manteniment i desmuntatge de l’enllumenat de Nadal del municipi

48.000 €

Abierta CCS12026000059

Constitueix l'objecte d’aquest contracte el subministrament d'una furgoneta d’intervenció policial destinada a la unitat operativa de la policia municipal. Aquesta furgoneta s’ha de subministrar degudament transformada i equipada d'acord amb les prescripcions tècniques establertes al Plec de prescripcions tècniques (PPT): vehicle tipus furgoneta d'intervenció policial, amb carrosseria adaptada, equipament de seguretat, sistemes d'il·luminació d'emergència, sistema de comunicacions compatible amb la xarxa RESCAT de Catalunya, sistema de videovigilància vehicular exterior amb gravador digital, i imatge corporativa policial.

75.000 €

Abierta CONC2026000039

Contrato mixto de servicios de montaje, desmontaje y mantenimiento del árbol de Navidad, de la totalidad de las luces tipo Daliniano que forman parte del alumbrado Navideño y el suministro en régimen de alquiler y mantenimiento de las mismas durante la campaña de Navidad de la ciudad de Figueres

452.876 €

Adjudicada 2026/8927

a) Subministrament d’una pantalla informativa lumínica LED viària de tipologia 2, això és, de mida mitjana o estàndard, d’informació variable. b) Els següents treballs i serveis necessaris per la seva correcta instal·lació i posada en servei: - Estudi que ha de contemplar les especificacions tècniques de la instal·lació de la pantalla - Instal·lació de la pantalla a la via pública, en particular, a la carretera GIV-4016, que va de Planes a Toses per Fornells de la Muntanya c) El servei complementari següent ofert a l’apartat de “preus complementaris”: el servei de vigilància de funcionament de la pantalla des del mes d’octubre de 2026 fins el mes d’abril de 2027.

13.735 €

En evaluacion 02.08.05.1428 4/2026

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant arrendament en la modalitat de rènting, d’un camió amb plataforma elevadora telescòpica de com a mínim 16 metres per a ús del servei públic municipal.

90.720 €

Adjudicada COBS2026/066

Contracte per a l'adquisició d'un vehicle furgoneta híbrida per a l'Àrea d'Esports, Infància i Joventut, mitjançant Acord Marc ACM (exp. núm. 2023.07)

38.617 €

Adjudicada COBS2026/021

Contracte de subministrament, mitjançant rènting, de quatre turismes KIA i dues motocicletes SYM 125 per a la Policia Local, a través de contractació basada en Acord marc de l'ACM.

208.896 €

Adjudicada X2026000276

Subministrament furgoneta elèctrica

28.594 €

Adjudicada X2026001699

Contracte de subministrament consistent en l’adquisició d’armaris destinats a edificis plurifamiliars per a la recollida de residus porta a porta

196.112 €

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €