Adjudicada Suministros

És objecte de la present Memòria justificativa, la conveniència del contracte basat de l’acord marc pel subministrament d’energia elèctrica, d’origen 100% renovable i amb zero emissions de diòxid de carboni, en els béns de domini públic i/o patrimonials de l’Ajuntament de Vacarisses.

Expediente: 2026_2264

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Vacarisses en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 09310000. Adjudicado el 31 mar 2026 a IBERDROLA CLIENTES, SA. Se recibió 1 oferta.

37.121
Presupuesto base
37.121
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
09310000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 abr 2026, 16:05

Adjudicación

Adjudicatario
IBERDROLA CLIENTES, SA
NIF
A95758389
Importe
37.121
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Vacarisses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 abr 2026
Anuncio de Pliegos 7 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 31 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (09 en Barcelona)

Abierta 12000805

Sistema Dinámico de Adquisición (SDA) relativo al suministro de Gasóleo A (B7) – Código TMB 112519

Abierta CONT2600081

L'objecte d'aquest contracte és Subministrament de carburants per a la flota de vehicles i maquinària de l'Ajuntament de Castellar del Vallès. Els tipus de carburants que es requereixen són els següents : Gasolina sense Plom 95º i Diesel Per l’equip de vehicles municipals i per la maquinària municipal (desbroçadores, segadores, motocultor, motoserra,compressor, generador, etc...).

28.000 €

Abierta 001_26003277

subministrament de carburants per a les embarcacions de la Guàrdia Urbana de Barcelona i del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvamenta l’Ajuntament de Barcelona d’acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

29.752 €

Abierta 12000012

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) relatiu al subministrament de gasoli A (B7) - codi TMB 112519

Abierta ECAU 13620/2023

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de pèl·let, d'ús corrent, que satisfaci les necessitats de les escoles amb caldera de biomassa del servei d’Educació de l’Ajuntament de Terrassa

56.675 €

Adjudicada ADAM/2025/04_1rpròrroga_LOT4

Adhesió a la primera pròrroga del lot del grup d’autoconsum (lot 4) de l'acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2023.04).

18.610 €

Adjudicada ADAM/2026/03

Acord d'adhesió a l'adjudicació del lot únic de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM. EXP.2025.04.A01

80.000 €

Adjudicada ADAM/2026/02

Acord d'adhesió a la segona pròrroga del contracte basat 2021.04-A03 de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM.

60.000 €

Adjudicada 477/2025/eCONT

L’objecte del present contracte és la contractació del LOT 6 pel subministrament i instal·lació d’equips d’energia solar fotovoltaica a la zona Penedès, mitjançant la proposta d’acord de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú d’adhesió a la primera pròrroga de l’Acord Marc de subministrament d’equips per la generació d’energia solar fotovoltaica, amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03).

125.000 €

Adjudicada X2026001242

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en l’aparcament municipal al costat del camp de futbol, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03- Lot 2).

125.204 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vacarisses

Abierta 2026_3033

CONTRACTE DEL SERVEI DE MANTENIMENT DE LA FRANJA PERIMETRAL DE BAIXA COMBUSTIBILITAT A LA URBANITZACIÓ CAN SERRA DE DE VACARISSES

19.687 €

Abierta 2025_6965

CONTRACTE DE LES OBRES PER A L’EXECUCIÓ DE MILLORES A LA XARXA D’AIGUA DE VACARISSES

76.559 €

Adjudicada 4150

Contracte basat en l'acord marc dels serveis de manteniment de la gespa del camp de futbol municipal de Vacarisses.

12.400 €

Adjudicada 2026_4998

És objecte del contracte la conveniència del contracte basat de l’acord marc per a la prestació dels serveis de “REDACCIÓ DEL PROJECTE BÀSIC I EXECUTIU I DIRECCIÓ D’OBRA DE L’AMPLIACIÓ DE L’APARCAMENT MUNICIPAL”. Les actuacions inclouran els actes necessaris per a l’aprovació de les certificacions, possibles informes vinculats amb expedients de penalitats així com de liquidació, certificats de bona execució i demés derivats.

85.500 €

En evaluacion 2026_3033

L’actuació objecte del present expedient consisteix en l’execució dels treballs de manteniment d’una franja exterior de protecció contra incendis forestals situada a la urbanització de Can Serra de Vacarisses, segons plànol annex, mitjançant actuacions de desbrossada de vegetació herbàcia i arbustiva, aclarida i poda de l’arbrat, eliminació de peus morts o excessivament densos, retirada de restes vegetals i, en general, totes aquelles intervencions necessàries per tal de mantenir les condicions de baixa combustibilitat, seguretat i funcionalitat de la franja de protecció exigides per la normativa vigent.

19.687 €