És objecte de la contractació promoguda per l’Ajuntament de Salt del servei d’acollida matinal a les escoles d’educació infantil i primària de titularitat pública del municipi de Salt pel període comprès entre setembre de 2026 i juny de 2027, amb la possibilitat de realitzar dues pròrrogues. Aquest servei està obert a tot l’alumnat de les vuit escoles de Salt on es podrà organitzar sempre que hi hagi un mínim de dues famílies amb infants inscrits de manera fixa (no esporàdica).

Expediente: 2026F035000028

Contrato de contrato anulado por Ajuntament de Salt en Girona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80110000.

38.928
Presupuesto base
128.463
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
80110000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 12:04
Fecha límite
20 jul 2026, 16:00
Duración
1 año

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Salt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación 20 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 06:22

Mismo sector y zona (80 en Girona)

Abierta X2026000237

Contractació de la concessió del servei públic llar d'infants municipal El Tractoret, mitjançant procediment obert amb una pluralitat de criteris d'adjudicació

141.210 €

Abierta COBS2026/047

Servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, a l’alumnat d’educació primària i secundària, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el descrit en el Plec de prescripcions tècniques.

19.050 €

En evaluacion 229484D

Concessió del servei de l'escola de música i dansa de Torroella de Montgrí

234.307 €

En evaluacion COBS2026/059

L’objecte del contracte és la prestació del servei de gestió de la Unitat d'Escolarització Compartida (UEC) pel curs escolar 2026-2027, adreçat a l'alumnat del segon cicle de l'educació secundària obligatòria (ESO) en risc d'abandonament escolar prematur i/o d'altres situacions que dificulten la seva adaptació al medi escolar.

45.406 €

En evaluacion 2026F035000028-1

Servei de monitoratge per a l'acollida matinal a les Escoles d'Educació Infantil i Primària de titularitat pública de Salt

41.967 €

Adjudicada 2026/ETSAE0327/00004737E

Servicio de impartición del curso de "conducción de vehículos clase C+E profesionalizado" en el acuartelamiento General Álvarez de Castro

26.500 €

Anulada 17/2026

Talleres robotica, programación y STEAM, de acuerdo con el PPT, configurado en tres tipos de talleres

63.142 €

En evaluacion 2026/7817

Servei per a la realització d'activitats complementàries específiques de l'Educació Secundària Obligatòria, adreçades a l'alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d'escolarització compartida (UEC).

99.300 €

En evaluacion X2026000213

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de gestió integral de la Llar d'Infants Municipal «Les Bombolles» de Verges, situada al carrer Padró núm. 1, incloent el servei educatiu d'escolarització dels infants de 0 a 3 anys, el servei de menjador, el servei d'acollida matinal, la conservació ordinària de les instal·lacions, la recaptació de les tarifes dels serveis complementaris i la resta de prestacions descrites al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

91.020 €

En evaluacion CCS12026000047

El Departament d’Educació de la Generalitat de Catalunya i l’Ajuntament d’Olot fa anys que cada curs signen un conveni de col·laboració per a la realització d’activitats complementàries específiques de l’educació secundària obligatòria, adreçades a l’alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d’escolarització compartida.

80.540 €

Más licitaciones de Ajuntament de Salt