En evaluacion Otro tipo

És objecte de la contractació el servei consistent en la prestació dels serveis de coordinació, elaboració de continguts i impartició de diversos tallers al Centre de Recursos de la Gent Gran, adreçats a les persones grans del municipi de Salt, en el marc del programa d’activitats “Gent Gran Activa”, promogut per l’Àrea de Gent Gran.

Expediente: 2026F035000014

Contrato de contrato en evaluación por Ajuntament de Salt en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 80000000.

36.732
Presupuesto base
95.503
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80000000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 jun 2026, 16:11
Fecha límite
22 jun 2026, 16:00
Duración
2 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Salt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jun 2026
Anuncio de Pliegos 4 jun 2026
Fin Plazo Presentación 22 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (80 en Girona)

Abierta X2026000237

Contractació de la concessió del servei públic llar d'infants municipal El Tractoret, mitjançant procediment obert amb una pluralitat de criteris d'adjudicació

141.210 €

Abierta COBS2026/047

Servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, a l’alumnat d’educació primària i secundària, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el descrit en el Plec de prescripcions tècniques.

19.050 €

En evaluacion 229484D

Concessió del servei de l'escola de música i dansa de Torroella de Montgrí

234.307 €

En evaluacion COBS2026/059

L’objecte del contracte és la prestació del servei de gestió de la Unitat d'Escolarització Compartida (UEC) pel curs escolar 2026-2027, adreçat a l'alumnat del segon cicle de l'educació secundària obligatòria (ESO) en risc d'abandonament escolar prematur i/o d'altres situacions que dificulten la seva adaptació al medi escolar.

45.406 €

En evaluacion 2026F035000028-1

Servei de monitoratge per a l'acollida matinal a les Escoles d'Educació Infantil i Primària de titularitat pública de Salt

41.967 €

Adjudicada 2026/ETSAE0327/00004737E

Servicio de impartición del curso de "conducción de vehículos clase C+E profesionalizado" en el acuartelamiento General Álvarez de Castro

26.500 €

Anulada 17/2026

Talleres robotica, programación y STEAM, de acuerdo con el PPT, configurado en tres tipos de talleres

63.142 €

En evaluacion 2026/7817

Servei per a la realització d'activitats complementàries específiques de l'Educació Secundària Obligatòria, adreçades a l'alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d'escolarització compartida (UEC).

99.300 €

En evaluacion X2026000213

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de gestió integral de la Llar d'Infants Municipal «Les Bombolles» de Verges, situada al carrer Padró núm. 1, incloent el servei educatiu d'escolarització dels infants de 0 a 3 anys, el servei de menjador, el servei d'acollida matinal, la conservació ordinària de les instal·lacions, la recaptació de les tarifes dels serveis complementaris i la resta de prestacions descrites al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

91.020 €

En evaluacion CCS12026000047

El Departament d’Educació de la Generalitat de Catalunya i l’Ajuntament d’Olot fa anys que cada curs signen un conveni de col·laboració per a la realització d’activitats complementàries específiques de l’educació secundària obligatòria, adreçades a l’alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d’escolarització compartida.

80.540 €

Más licitaciones de Ajuntament de Salt