Formalizada Servicios

És objecte d’aquest contacte la prestació del servei d’assessorament i gestió administrativa laboral, per tal de complir amb totes les obligacions establertes en el marc de la normativa laboral i de la Seguretat Social així com la gestió i l’administració laboral del personal de l’Ajuntament de Sils a saber d’entre d’altres de la confecció de les nòmines, dels contractes, de les altes i les baixes dels treballadors, assegurances socials, pla de pensions, IRPF i altres temes relacionats, així com tots aquells tràmits i comunicacions amb l’INEM i amb la Seguretat Social (altes, baixes, variacions, liquidacions de quotes...) i vinculats i l’assessorament i suport de servei de Recursos Humans.

Expediente: X2025003457

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Sils. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79414000. Adjudicado el 30 jun 2026 a assessoria pages. Se recibieron 6 ofertas.

9.984
Presupuesto base
47.923
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79414000
Publicación
30 jun 2026, 14:06
Fecha límite
27 nov 2025, 00:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
assessoria pages
NIF
B17826462
Importe
4.836
Ofertas recibidas
6

Organismo contratante

Ajuntament de Sils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2026
Anuncio de Pliegos 30 jun 2026
Fin Plazo Presentación 27 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Sils