Abierta 15 sep 2026 (14d 8h) Suministros

És el subministrament de tres llicències MySQL Enterprise Edition i el suport avançat de l’arquitectura MySQL de l’Ajuntament de Tarragona.

Expediente: Compres Exp490/2026 G626

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 48612000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

69.470
Presupuesto base
83.364
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
48612000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 10:02
Fecha límite
15 sep 2026, 14:00 (14d 8h)
Duración
3 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (48 en Tarragona)

Abierta 1-2026/58-GEC

L’objecte del contracte és el manteniment dels productes Palo Alto Networks, concretament: - Renovació dels crèdits d’ús de les màquines virtuals, les subscripcions de suport de la seguretat perimetral del CPD extern al cloud privat. - Renovació de les subscripcions i suport dels firewalls físics del CPD que té BASE-Gestió d’Ingressos a l’Edifici Síntesi. - L’actualització de l’eina de gestió i anàlisis de dades Panorama, utilitzada per els tècnics de Serveis Informàtics de BASE-Gestió d’Ingressos per a la visualització, tractament i explotació de dades. Aquesta eina és essencial per garantir la continuïtat, seguretat i estabilitat de la infraestructura de xarxa corporativa, especialment en entorns amb múltiples tallafocs Palo Alto distribuïts de conformitat amb les especificacions tècniques que consten en els plecs.

49.721 €

En evaluacion 2026/15321

L’objecte d’aquest contracte és la contractació del subministrament de les llicències de correu corporatiu i ofimàtica del personal municipal i la provisió del servei d'emmagatzematge al núvol de les dades compartides. LOT 1: ● Subministrament, com a revenedor o partner autoritzat, de 115 subscripcions Microsoft 365 Business Standard, amb alta i manteniment de les llicències actives i actualitzades durant tota la vigència del contracte. ● Facturació mensual detallada del servei i gestió administrativa de la variació del nombre de llicències (altes i baixes de quantitat), sense cap concepte de facturació addicional. ● L'assignació de les llicències als usuaris, l'administració del tenant i tota la gestió, configuració i suport tècnic són responsabilitat exclusiva de l'Ajuntament. LOT 2: ● Provisió, com a revenedor o partner autoritzat (CSP), de la subscripció de núvol que dona servei a l'emmagatzematge Azure Files (3 TB, en ZRS i amb còpia de seguretat) actualment en producció. ● Facturació mensual del consum del servei, sense cap concepte de facturació addicional. ● La configuració tècnica (creació i dimensionament dels recursos compartits, redundància ZRS, política de còpia de seguretat, permisos i integració) i tota la gestió del servei són responsabilitat exclusiva de l'Ajuntament.

42.114 €

Adjudicada CONSUB-0120/2026

El contracte basat té per objecte el subministrament de llicències de Microsoft de volum o grans comptes, tant en mode adquisició com en mode subscripció (pagament per ús), en mode de servei cloud i/o en mode on premise. L’objecte de l’acord marc també inclou els serveis de formació i suport tècnic estès.

639.779 €

En evaluacion 12-2026

Subministrament d'una plataforma per a la gestió integral de la contractació pública per a SIRUSA

59.300 €

Adjudicada CC07_26

Impulsar la contractació a Semiconductores y Sistemas SA per al subministrament de llicències per al "InfoWorks WS Pro Government Single-user 3-Year Subscription Renewal"

27.075 €

En evaluacion 8004330008-2026-0008822

Suscripción de licencias avanzadas para entornos de producción de la plataforma de gestión de logs centralizada y servicio de migración, actualización, mantenimiento correctivo y resolución de incidencias relacionadas con la plataforma

184.125 €

Formalizada 2459/2026

Decret d’adjudicació del contracte de subministrament de la llicència d'ús, suport i manteniment del programari saviacloud per a la gestió de recursos humans de l'Ajuntament del Morell

138.244 €

En evaluacion 0889/25

Contractació de la renovació de la infraestructura de seguretat datacenter i perimetral i la renovació del manteniment de la infraestructura de comunicacions centrals

195.000 €

En evaluacion 2026/45-GEC

L'objecte del contracte és el manteniment dels productes ManageEngine, concretament de les subscripcions que s'especifiquen en els plecs. El Gestor de sol·licituds i incidències de BASE-Gestió d’Ingressos, basat en el programari ManageEngine ServiceDesk Plus, està composat per llicències per a 40 agents de diversos departaments. Amb aquest programari, els 40 agents poden gestionar les sol·licituds i incidències dels diferents usuaris a través dels portals corresponents.

20.775 €

En evaluacion 8004330008-2026-0007271

Subministrament de llicències d’una plataforma de ciberresiliència i automatització per a infraestructura de xarxa.

37.730 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tarragona