Adjudicada Servicios

Emergència DNC -Recopilació, gestió i punteig de les dades relatives a les vacunacions de dermatosi nodular contagiosa (DNC) realitzades entre l'1 de maig i el 31 de desembre de 2026, corresponents a un total estimat de 390.000 caps bovins de les granges catalogades d'engreix dins la zona vacunal (províncies de Barcelona, Girona i Lleida) d'ADS del Vacum de Carn de Catalunya

Expediente: AG-2026-1052

Contrato de servicios adjudicado por Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació. Categoría CPV 85200000. Adjudicado a Agrupació de Defensa Sanitària (ADS) del Vacu de Carn de Catalunya. Se recibió 1 oferta.

858.000
Presupuesto base
858.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
85200000
Publicación
17 jul 2026, 16:04

Adjudicación

Adjudicatario
Agrupació de Defensa Sanitària (ADS) del Vacu de Carn de Catalunya
NIF
G64930993
Importe
858.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 06:22

Más licitaciones de Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació