En evaluacion Servicios

Elaboració d’un estudi tècnic per al disseny (la conceptualització) d’un model de green PAE per a la transformació dels polígons d’activitat econòmica (PAE) de l’àrea metropolitana de Barcelona.

Expediente: 900862/26

Servei consistent en l’elaboració d’un estudi tècnic per al disseny (la conceptualització) d’un model de green PAE per a la transformació dels polígons d’activitat econòmica (PAE) de l’àrea metropolitana de Barcelona.

32.942
Presupuesto base
32.942
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
8 jun 2026, 15:38

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jun 2026
Anuncio de Pliegos 8 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Àrea Metropolitana de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)