Adjudicada Suministros

El subministrament en la modalitat de compra d’un vehicle per a la Policia Local, amb homologació per transformació policial, amb elements de protecció exterior, que permeti transportar un equip format per sis (6) agents i dotat amb complements de protecció especialitzats pels integrants, amb mesures ambientals i d'acord amb les determinacions detallades al plec tècnic.

Expediente: 1431-7650/2025

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Montgat en Barcelona. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 34100000. Adjudicado a NICOLAS SL. Se recibió 1 oferta.

49.580
Presupuesto base
49.580
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34100000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:34
Fecha límite
12 ene 2026, 11:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
NICOLAS SL
NIF
B02940609
Importe
49.399
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Montgat

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 12 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:31

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Ajuntament de Montgat

Abierta 1431-7397/2025

Contracte de subministrament d'un programari de nòmines i integral de recursos humans.

84.402 €

En evaluacion 1431-7397/2025

Contractació del subministrament, instal·lació, parametrització i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament de Montgat, incloent la gestió de nòmines, Seguretat Social i portal de l’empleat, així com els serveis de migració de dades, formació, suport tècnic i funcional, allotjament, actualització normativa i manteniment de la plataforma durant tota la vigència del contracte. L’objecte principal del contracte és el subministrament d’una solució informàtica de gestió integral de Recursos Humans disponible al mercat, i susceptible de ser implantada a l’Ajuntament de Montgat sense requerir desenvolupaments específics o personalitzacions a mida. Les prestacions d’implantació, configuració, parametrització, migració de dades, formació i manteniment tenen caràcter complementari i accessori respecte de la prestació principal de subministrament.

56.175 €

En evaluacion 1403-3596/2025

Contracte de serveis per la gestió d'un espai d'arts plàstiques a l'Espai Jove de Montgat

29.588 €

En evaluacion 1403-3596/2025

L'objecte d'aquesta contractació és la prestació del servei de gestió d’un Espai d’Arts Plàstiques a l’Espai Jove de Montgat, adreçat a joves d’entre 12 i 18 i de 18 a 35 anys.

29.588 €

En evaluacion 1403-4194/2026

El objeto del contrato es la prestación de los servicios de limpieza viaria y la recogida selectiva y el transporte de los residuos municipales hasta las correspondientes plantas de tratamiento.

7.455.437 €