Formalizada Suministros

El subministrament d’ordinadors de sobretaula amb xassís compacte, destinats a ser utilitzats pel personal de l’Ajuntament de Lleida, els quals hauran d’incloure tots els elements necessaris per al seu correcte ús.

Expediente: SUB_OBE_2025_0010

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 30200000. Adjudicado el 15 oct 2025 a SERVICIOS MICROINFORMÁTICA SA. Se recibieron 2 ofertas.

77.687
Presupuesto base
93.224
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
30200000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:38
Fecha límite
21 ago 2025, 12:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
SERVICIOS MICROINFORMÁTICA SA
NIF
A25027145
Importe
77.687
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 ago 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Mismo sector y zona (30 en Lleida)

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0008

L’objecte de la despesa és la contractació del subministrament d’ordinadors L’Escola d’art Municipal Leandre Cristòfol, a preu unitari, amb la finalitat de renovar i ampliar l’equipament informàtic de l’escola. Es tracta d’una actuació puntual per resoldre una necessitat específica d’adquisició immediata d’un nombre limitat d’unitats per garantir la continuïtat operativa. El subministrament comprèn les tres tipologies d'ordinadors següents: 1.MacBook Pro 14” M5, 16 GB, SSD 1 TB, amb adaptador multiport. 2.iMac 24” M4, CPU/GPU de 10 nuclis, 24 GB, SSD 1 TB. 3.MacBook Air 15” M5, CPU/GPU de 10 nuclis, 16 GB, SSD 512 GB.

27.193 €

Adjudicada 2026/81-3939

Subministrament de portàtils, en el marc del contracte basat derivat de l’Acord marc del CCDL de subministrament d’equips informàtics i de serveis associats amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. 2024.01), incloent els accessoris associats, amb destinació tant a l’ús intern de la Diputació de Lleida com a la cessió d’ús als ajuntaments de la província.

72.871 €

Formalizada 89/2025

Actualment el nucli de població de Llavorsí disposa de dos dipòsits d’aigua de boca, intercomunicats, però no estan digitalitzats, amb el que es desconeix el seu estat d’emmagatzematge d’aigua. Es pretén digitalitzar el control dels nivells de dipòsit i de control del subministrament elèctric. També s'han de substituir els comptadors d’aigua a cada punt de consum. Inclou execució d’arqueta per a instal.lació i comptador d’aigua amb transmissió de dades digitalitzada. Instal·lació de bomba de suport a bomba existent ubicada al passeig Vora riu.

160.648 €

En evaluacion 234/2022

la plataforma digital que pugui tenir la funció de plataforma de reserves de tots els serveis turístics de la Vall de Boí, en un entorn que faciliti la compra de la experiència turística al futur visitant, generant al mateix temps interès per la destinació i millorant la competitivitat digital del destí amb una plataforma on line de fàcil gestió per a les empreses i que permeti la comercialització de la oferta del destí

35.448 €

Formalizada 2026SUB72

Subministrament de 83 ordinadors de sobretaula per a aules d’informàtica, aules de docència i espais d’ús compartit

47.878 €

Formalizada CBA2830/2026

00000000000000072026 (Ministerio Del Interior-Comandancia De La Guardia Civil De Lleida)

3.930 €

Adjudicada 2026/42

Subministrament d'un sistema de gravació de videoactes per la Sala de Plens de l'Ajuntament de Guissona, a través d'un contracte basa en l'acord marc de subminsitrament de sistemes de videoactes, equips de gravació i transmissió d'actes i el seu manteniment amb destinació a les entitats locald de Catalunya (exp. 2024.03), mitjançant la corresponent adhesió a l'ACM.

54.770 €

Adjudicada 2026/49

Compra d'un dispositiu per control horari del personal municipal

8.252 €

Formalizada 2026SUB57

Adquisició de 100 monitors de 24” sense multimèdia ni concentrador de ports

15.165 €

Adjudicada 2026/40-2026

subministrament dels lots 1, 3 i 7 basat en l’ l’Acord marc per al subministrament d’equips informàtics i de serveis associats amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2024.01) i dels lots 4 i 6.

215.453 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €