Adjudicada Suministros

El subministrament consisteix en l'adquisició de mescladors/gravadors d'àudio portàtils professionals destinats a la reposició de l'equipament del Departament d'Exteriors. Inclou els equips següents: - 2 mescladors/gravadors d'àudio portàtil Sound Devices model 888, amb 8 entrades de micròfon i compatibilitat amb Dante. - 1 mesclador/gravador d'àudio portàtil Sound Devices model MixPRE?6 II, amb 4 entrades de micròfon.

Expediente: 2606MS01

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 32342410. Adjudicado a Consultores Electroacústicos, S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

21.000
Presupuesto base
21.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32342410
Publicación
2 jun 2026, 12:09
Fecha límite
10 jun 2026, 15:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
Consultores Electroacústicos, S.L.
NIF
B48968143
Importe
17.855
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jun 2026
Anuncio de Pliegos 2 jun 2026
Fin Plazo Presentación 10 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jul 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)