Adjudicada Servicios

El servei comprendrà el disseny, desplegament i gestió d'un programa continu de formació en ciberseguretat adreçat a tot el personal de la CCMA. Els continguts hauran d'estar en llengua catalana, adaptats als perfils d'usuari, hauran de ser accessibles i multiplataforma, i han d'incloure simulacions de phishing regulars, micro móduls de formació, newsletters mensuals, sessions formatives, píndoles de formació audiovisual i altres activitats, a més d'informes de seguiment i evolució.

Expediente: 2602OB06

Contrato de servicios adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80511000. Adjudicado a SISTEMAS INTEGRALES DE REDES Y TELECOMUNICACIONES, S.L. (SIRT). Se recibieron 8 ofertas.

60.000
Presupuesto base
180.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80511000
Publicación
4 mar 2026, 18:34
Fecha límite
13 mar 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
SISTEMAS INTEGRALES DE REDES Y TELECOMUNICACIONES, S.L. (SIRT)
NIF
B61588737
Importe
39.794
Ofertas recibidas
8

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)