Formalizada Servicios

El projecte JESA és una proposta adreçada a joves de Manlleu de 10 a 18 anys destinada a promoure la pràctica esportiva, el lleure actiu i els valors socials i educatius a través de l’activitat física, sense una finalitat competitiva, tant a l’espai públic com en equipaments esportius i educatius, en el qual es dona una atenció especial als col·lectius més vulnerables, en focalitzar les accions en els joves en risc d’exclusió social ien el col·lectiu femení, per la qual cosa es desenvolupa conjuntament amb el projecte d’intervenció educativa al carrer Territori Jove (aquest altre projecte, però, es gestiona des de Serveis Socials, de manera que no forma part del present contracte). L’objectiu del projecte JESA és facilitar l’accés a l’activitat física a tots els joves, disminuir el sedentarisme i l’abandonament esportiu, i fomentar hàbits de vida saludables i entorns inclusius.

Expediente: 197858D

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local. Duración del contrato: 11 meses. Categoría CPV 92620000. Adjudicado el 28 jul 2026 a ASSOCIACIO SEMES. Se recibió 1 oferta.

67.598
Presupuesto base
74.358
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
92620000
Publicación
25 jun 2026, 14:06
Fecha límite
5 jun 2026, 01:59
Duración
11 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ASSOCIACIO SEMES
NIF
G65428450
Importe
67.598
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 06:23