Formalizada Servicios

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis ordinaris (de consultoria i assessorament en les gestions a realitzar pel Chief Compliance Officer (CCO), juntament amb el servei d’auditoria anual) i extraordinaris (de consultoria, assessorament i acompanyament en expedients de denúncia interna i/o en fase judicial), necessaris per tal de mantenir, aplicar, actualitzar i millorar el Sistema de Gestió de Compliance Penal que SERVEIS I AIGÜES DE BARBERÀ, EMPRESA MUNICIPAL, SA (SABEMSA) té implantat.

Expediente: SE-2026-01

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Barberà del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79111000. Adjudicado el 8 jun 2026 a BAKER TILLY SERVICIOS LEGALES Y TRIBUTARIOS SLP. Se recibieron 4 ofertas.

9.450
Presupuesto base
30.635
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79111000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 18:01
Fecha límite
20 abr 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
BAKER TILLY SERVICIOS LEGALES Y TRIBUTARIOS SLP
NIF
B64888746
Importe
7.820
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 8 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 jun 2026, 06:24

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament de Barberà del Vallès

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta AM-2026-01

Acord Marc de subministrament de material elèctric i electrònic, incloent il·luminació general i equipament per a l’enllumenat públic de Barberà del Vallès

352.000 €

Abierta OB-2025-02

Contractació de les obres del projecte per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS

455.098 €

Abierta OB-2025-02

Execució d eles obres definides en el Capítol 06 (Instal·lacions) del "Projecte d'obres per a la millora del tractament a l'ETAP Nicolàs de Barberà del Vallès per a la reducció de PFAS", incloent totes les unitats, equips, elements, connexions, treballs d'integració, proves i posada en marxa necessaris per deixar plenament operativa la nova etapa de tractament, incloent en aquesta part del projecte la part proporcional del Capítol 08 (Seguretat i Salut) que resulti imputable a les actuacions relacionades. Queden expressament excloses de l'objecte del contracte les actuacions d'obra civil, adequacions auxiliars, demolicions, moviment de terres, lloses i paviments, gestió de residus i altres treballs complementaris corresponents als Capítols 01, 02, 03, 04, 05 i 07, que podran ser executats directament per SABEMSA amb mitjans propis o mitjançant altres contractacions independents.

350.075 €

Abierta N779260009

Obres de reforma dels sistemes de climatització dels gimnasos de l'escola Marta Mata i l'escola Miquel Martí Pol.

106.279 €