Formalizada Servicios

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis d’assessorament a la intervenció municipal en les matèries següents, referit tant a l’Ajuntament com al seu organisme autònom Fundació Josep Cañas.

Expediente: 531/2026

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Banyeres del Penedès en Tarragona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79200000. Adjudicado el 15 jul 2026 a FORNELL CONSULTORS, SLP. Se recibió 1 oferta.

26.910
Presupuesto base
53.820
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79200000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
21 abr 2026, 10:04
Fecha límite
6 may 2026, 22:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
FORNELL CONSULTORS, SLP
NIF
B60487360
Importe
26.910
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 abr 2026
Anuncio de Pliegos 21 abr 2026
Fin Plazo Presentación 6 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:26

Mismo sector y zona (79 en Tarragona)

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta 159/2026

L’objecte del contracte és la prestació d’un servei de consultoria especialitzada en Recursos Humans per a la definició, disseny i implantació del Model de Gestió de Persones del Consorci d’Aigües de Tarragona, amb la finalitat de dotar l’organització d’un marc coherent, integrat i operatiu que alineï els principals processos, models, polítiques i instruments de gestió de persones.

35.000 €

Abierta 33/2026-OS

L’objecte del present plec és l’establiment de les condicions que regiran la contractació dels serveis d’assessorament jurídic qualificat en matèria de: - Administratiu general i contractació pública (Lot 1) - Protecció de dades, DPD i transparència (Lot 2) - Fiscal i comptable (Lot 3)

49.800 €

Abierta 08/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Primera Festa del Romesco de Tarragona 2026, organitzat per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova i al Teatre Tarragona.

34.480 €

Abierta 1570/2026

Servei de Delegat de Protecció de Dades per l’Ajuntament de l’Ampolla

4.535 €

Abierta 1547/2026

Els serveis de vigilància, seguretat i control d'accessos pels esdeveniments de caràcter festiu, cultural i esportiu organitzats al municipi de l’Ampolla, consistent en la contractació de vigilants (sense arma) i auxiliars-controladors d’accessos, d’acord amb les especificitats de cada servei.

16.891 €

Abierta CSE/TM05/1101480950/27/PO

Servei de seguretat i auxiliars de servei

3.554.764 €

Abierta 1623

Contractació dels serveis per a l’organització dels esdeveniments agroalimentaris «Premis Nacionals a les Millors Mels de Catalunya», que consistirà en l’organització de l’edició dels «Premis Nacionals a les millors Mels de Catalunya».

80.400 €

Abierta CO 14/2026

Contractació, per lots, dels serveis de gestoria i assessorament laboral a Serveis Comarcals Mediambientals, SA

74.741 €

Abierta 501/2026 G626

Serveis de direcció artística, coordinació i gestió de la mediació cultural i accions educatives, coordinació d’execució i producció, i coordinació i gestió de la comunicació i desenvolupament de connexions amb la ciutadania del festival SCAN

98.271 €

Más licitaciones de Ajuntament de Banyeres del Penedès

En evaluacion 1491/2025

Contracte del servei del Delegat de Protecció de dades (DPD) per l'Ajuntament de Banyeres del Penedès i el seu organisme autònom Fundació Josep Cañas

4.900 €

En evaluacion 1491/2025

L'objecte del contracte consisteix en la prestació del servei de Delegat de Protecció de Dades (DPD) de l'Ajuntament de Banyeres del Penedès i del seu organisme autònom Fundació Josep Cañas. L'adjudicatari assumirà les funcions pròpies del Delegat de Protecció de Dades previstes als articles 37, 38 i 39 del RGPD i desenvoluparà, com a mínim, les actuacions descrites en la clàusula 2a del PCAP.

2.500 €

Adjudicada 1123/2026

El contracte té per objecte la prestació del servei de càtering al menjador de l’escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès. L’escola bressol escolaritza alumnes d’educació infantil de primer cicle de 0 a 3 anys. El període de prestació del servei per cada curs escolar serà de setembre a juliol, coincidint amb el calendari escolar. En aquest sentit, queden exclosos dels serveis els dies de lliure disposició, els dies d’adaptació a l’inici del curs, els dies de vacances, festius, festes locals, així com qualsevol altre dia que no hi hagi activitat en les escoles bressol, circumstància que es comunicarà a l’adjudicatari del servei amb antelació suficient.

21.060 €

En evaluacion 850/2026

Pavimentació de la zona intermèdia situada entre el supermercat i la cooperativa de Banyeres del Penedès.

65.566 €

Adjudicada 1123/2026

Contracte de servei de menjador per l'escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès

35.802 €