Adjudicada Servicios

El present contracte té per objecte la contractació dels serveis per a la redacció del nou Pla Estratègic 2027-2031 de l’Institut d’Estudis Espacials de Catalunya. L’objectiu general del pla estratègic, és proporcionar una eina de planificació que proposi uns objectius específics, realistes, assolibles, mesurables i per una duració determinada, per poder donar resposta als reptes i demandes de futur de l’entitat.

Expediente: IEEC/138/2026

Contrato de servicios adjudicado por Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 79419000. Adjudicado a Fundació Eurecat. Se recibieron 4 ofertas.

40.000
Presupuesto base
40.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79419000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 10:04
Fecha límite
13 jul 2026, 16:00

Adjudicación

Adjudicatario
Fundació Eurecat
NIF
G66210345
Importe
28.000
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación 13 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU DELS ARMARIS D’INFLAMABLES, ARMARIS DE CORROSIUS, VITRINES DE GASOS I CABINES DE BIOSEGURETAT, DIVIDIT EN 2 LOTS, PER A L’INSTITUT CATALÀ DE NANOCIÈNCIA I NANOTECNOLOGIA (ICN2)

80.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

L’objecte del present plec és la contractació del servei de manteniment preventiu dels armaris per a productes inflamables, armaris de productes corrosius (àcids i bases), vitrines de gasos dels laboratoris, cabines d’aspiració, cabines biològiques i braços extractors, situats als edificis de l’Institut Català de Nanociència i Nanotecnologia (d’ara endavant, ICN2) i del CM3.

32.000 €

Abierta 202607

Expedient de Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA. NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

134.363 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €