Abierta 14 sep 2026 (10d 3h) Servicios

El present contracte té per objecte la contractació dels serveis d'una empresa especialitzada que dugui a terme el servei d'edició i maquetació de continguts en fullets en referència a programes formatius de la Universitat Oberta de Catalunya (d'ara endavant la "UOC"), corresponents als departaments que requereixin fullets de programes formatius, de difusió d'actes, concursos i projectes vinculats amb l'activitat de la universitat, tot això relacionat amb l'oferta formativa que promou, i que s'utilitzen per a nodrir: ●Fires educatives presencials i online ●Actes presencials formatius acadèmics ●Les fitxes de programes que pengen en el portal "Estudia en la UOC" ●Accions de Màrqueting Comercial, sessions informatives ●Convocatòries d'emprenedories (Spin UOC) ●Actes de graduació ●Esdeveniments nacionals i internacionals

Expediente: OSE00010/2026

Contrato de servicios publicado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79822500. Plazo de presentación de ofertas hasta el 14 sep 2026.

25.000
Presupuesto base
102.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79822500
Publicación
31 jul 2026, 16:04
Fecha límite
14 sep 2026, 16:00 (10d 3h)
Duración
1 año

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 jul 2026
Anuncio de Pliegos 31 jul 2026
Fin Plazo Presentación 14 sep 2026
Finaliza en 10 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 ago 2026, 06:22