Formalizada Suministros

El present contracte té per objecte la contractació del subministrament de llicència d’ús del software “Espublico Gestiona” i serveis de manteniment i assistència tècnica per a la gestió documental i del servei d’administració electrònica.

Expediente: IEEC/255/2025

Contrato de suministros formalizado por Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 48218000. Adjudicado el 10 dic 2025 a ESPUBLICO SERVICIOS PARA LA ADMINSITRACIÓN S.A.. Se recibió 1 oferta.

29.666
Presupuesto base
29.666
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
48218000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:50
Fecha límite
3 dic 2025, 00:59
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
ESPUBLICO SERVICIOS PARA LA ADMINSITRACIÓN S.A.
NIF
A50878842
Importe
29.666
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 3 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:08

Mismo sector y zona (48 en Barcelona)

Abierta IFAE-2026/07

L'objecte d'aquest contracte consisteix en la implantació i el manteniment d’un software integral per la gestió de la prevenció de riscos laboral i coordinació d’activitats empresarials, amb la finalitat de digitalitzar, gestionar de forma eficient i optimitzar al màxim les tasques administratives del departament de riscos laborals, realització de la coordinació d’activitats empresarials, la centralització de la informació i la documentació, la integració de sistemes preventius de l’empresa, l’estanderització, digitalització dels informes tècnics i seguiment de l’activitat preventiva, de forma que garanteixi l’accessibilitat al servei durant tota la duració del contracte, amb absoluta confidencialitat en el ús de dades personals a les que pugui accedir en la prestació objecte de la licitació.

20.000 €

Abierta 15013888

Contracte relatiu a Renovació Llicenciament Oracle de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A. i Transports de Barcelona, S.A. (en conjunt, TMB)

700.000 €

Abierta 081_26000752

Subscripció de llicencies d'us del software de Microsoft 365 del Consorci de l'Auditori i l'Orquestra, amb mesures de contractació sostenible

56.509 €

Abierta 2026/0009230

Cessió del dret d’ús d’una plataforma que posi a disposició dels usuaris accions formatives en línia adreçades al personal de la Diputació de Barcelona i dels ens locals

90.000 €

Abierta 56-26

Subministramentde l’extensió de suport de pegats pels equips amb Windows 10 necessaris per a la prestació dels serveis TIC de Barcelona Activa (Exp. 56-26)

18.983 €

Abierta 906708/26

Contracte administratiu del subministrament d'una llicència per subscripció del mòdul d'Elements Finits (MEF) per al software geotècnic GEO5

4.500 €

Abierta DC SUBM 20_26 (2026/00005348W)

Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic.

49.407 €

Abierta TIC/2026/24

L'objecte de la present licitació, és la contractació del subministrament d'ús de les 28 llicències actuals i la incorporació d'una nova llicència d'ús, que representarà 29 llicències en total, en les modalitats següents: - 6 llicències d'OpenCities Map Advanced Standalone SELECT Subscription (renovacions). - 15 llicències d'OpenCities Map Power View SELECT Subscription (renovacions). - 7 llicències de Microstation SELECT Subscription (renovacions). - Afegir una llicència perpètua i la seva posterior subscripció d'ús de Microstation SELECT

147.107 €

Abierta 905630/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en la subscripció de llicències de programari Cyclone 3DR Pro subscripció de llicències de programari Leica Cyclone.

22.560 €

Abierta 2026/090(83/2026/CONT)

Subministrament de llicències de programari Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 16 Core, Windows Server 2025 User CAL i Office LTSC Standard 2024, en modalitat de llicència perpètua, destinades a cobrir les necessitats dels sistemes informàtics i de les aplicacions ofimàtiques de l’Ajuntament de Granollers

163.826 €

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU DELS ARMARIS D’INFLAMABLES, ARMARIS DE CORROSIUS, VITRINES DE GASOS I CABINES DE BIOSEGURETAT, DIVIDIT EN 2 LOTS, PER A L’INSTITUT CATALÀ DE NANOCIÈNCIA I NANOTECNOLOGIA (ICN2)

80.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

L’objecte del present plec és la contractació del servei de manteniment preventiu dels armaris per a productes inflamables, armaris de productes corrosius (àcids i bases), vitrines de gasos dels laboratoris, cabines d’aspiració, cabines biològiques i braços extractors, situats als edificis de l’Institut Català de Nanociència i Nanotecnologia (d’ara endavant, ICN2) i del CM3.

32.000 €

Abierta 202607

Expedient de Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA. NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

134.363 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €