Formalizada Suministros

El present contracte té per objecte la compra, per part de la Universitat Oberta de Catalunya (UOC), del material audiovisual necessari per a la cobertura d’actes institucionals, dins i fora de la UOC, i la realització de vídeos d’actualitat i difusió del coneixement per als canals propis de la UOC. En concret el material necessari és el següent: 4 jocs micros inalàmbrics 2 focus led (inclou el focus i el difusor) 3 discs durs portàtils 1 TB 1 auriculars amb jack 1 trípode monopeu lleuger

Expediente: DER03/CSUC2346/L2

Contrato de suministros formalizado por Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 29 días. Categoría CPV 32321200. Adjudicado el 4 may 2026 a Foto Casanova. Se recibió 1 oferta.

1.610
Presupuesto base
1.610
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
32321200
Publicación
27 jul 2026, 12:10
Fecha límite
22 abr 2026, 16:00
Duración
29 días

Adjudicación

Adjudicatario
Foto Casanova
NIF
B58598558
Importe
1.599
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Fundació per a la Universitat Oberta de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 22 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:33