Adjudicada Suministros

El present contracte té per objecte el subministrament, transport, muntatge i instal·lació del mobiliari necessari pel Centre d’Atenció a Temporers (CAT1) ubicat al Polígon Creu del Batlle, s/n, 25194 de Lleida, de conformitat amb les especificacions tècniques que es detallen al corresponent Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

Expediente: SUB_OBEA_2025_0020

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 15 días. Categoría CPV 39000000. Adjudicado a EXPERT LINE, S.L.. Se recibieron 4 ofertas.

42.562
Presupuesto base
51.074
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39000000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
5 ene 2026, 13:44
Fecha límite
30 ene 2026, 11:00
Duración
15 días

Adjudicación

Adjudicatario
EXPERT LINE, S.L.
NIF
B17036476
Importe
42.562
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 ene 2026
Anuncio de Pliegos 5 ene 2026
Fin Plazo Presentación 30 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 may 2026, 06:24

Mismo sector y zona (39 en Lleida)

Abierta 2025/8-41

La implementació del sistema dinàmic d’adquisició (SDA) per l’acreditació de proveïdors de material de marxandatge del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida per l’acreditació de proveïdors de material de marxandatge del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida

En evaluacion 359/2026

L'objecte d’aquest contracte és el subministrament i instal.lació de 20 entoldats/cortines motoritzades, per la tancament lateral del pavelló esportiu d'Artesa de Lleida

51.240 €

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0005

Subministrament, instal·lació i reubicació, si s’escau, de mobiliari de promoció econòmica, comerç, i recaptació executiva.

41.095 €

Formalizada 2026 LEDA CPUB SUB 05

Subministrament de mobiliari i equipament per a la residència d’estudiants de l’aeroport de Lleida-Alguaire

44.244 €

Formalizada 2026 LEDA CPUB SUB 08

Subministrament (en modalitat de lloguer) i instal·lació de carpes de diferents mides i serveis complementaris per a la fira Lleida airchallenge

33.000 €

Desierta 364/2026

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, en règim d'adquisició, de 3 parasols quadrats de 6,00 x 6,00 m de lona, amb màstilcentral d’alumini, per tal de cobrir una superfície aproximada de 108 m2de la Plaça Església. L’alçadamínima del parasol, obert, serà de 2,40 m, d'acord amb allò que s'estableix en el Plec de prescripcions tècniques.

20.468 €

En evaluacion 635/2026

Contracte d'obres per a la substitució del paviment de gespa del camp de futbol municipal d'Almacelles

165.103 €

Adjudicada PAT_CON_2026_0006

L’objecte de la licitació és l’adjudicació de les llicències per a l’ocupació temporal de la via publica per a la instal·lació de casetes de venda de pirotècnia per a la revetlla de Sant Joan 2026, atorgades mitjançant un procediment públic i de concurrència competitiva.

5 €

En evaluacion AS23084-0001/2026

L’objecte del contracte és l’execució de les "obres de remodelació integral de la CUINA DE L'ESPITAU VAL D'ARAN" d'acord amb el projecte i els documents tècnics.

498.640 €

Adjudicada 929/2025

Constitueix l’objecte del contracte el subministrament i instal·lació de gespa artificial del camp de futbol 7 annex al camp d’esports municipal de Cervera (Lleida), en substitució de l’actual.

37.066 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €