En evaluacion Servicios

El present contracte té per objecte donar resposta a la necessitat d’executar actuacions de prevenció d’incendis forestals en el terme municipal de Riudecols, d’acord amb les determinacions contingudes en el Pla de Prevenció d’Incendis Forestals del municipi.

Expediente: 322 / 2026

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Riudecols en Tarragona. Categoría CPV 77200000.

35.629
Presupuesto base
43.111
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
77200000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 12:04
Fecha límite
16 jun 2026, 01:59

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Riudecols

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación 16 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jun 2026, 07:00

Mismo sector y zona (77 en Tarragona)

Adjudicada 3893/2026

servei de neteja de franges vegetals al municipi de Roda de Berà 2026.

23.870 €

Desierta 28/2026-OS

L’objecte del contracte és definir i regular la contractació del servei de poda d’arbrat i destoconament de soques en diferents punts del municipi de Calafell. És necessari realitzar en determinades èpoques de l’any, la poda dels arbres de les diferents zones del municipi per tal de que l’arbrat rebrolli i evitar així també la caiguda de les fulles que poden provocar brutícia i el taponament dels embornals. Així mateix, també és necessari per la seguretat pública retirar les soques que es troben a la via o zones públiques i/o que poden fer afectacions als vials públics.

23.140 €

Formalizada 1992/2026 (segona licitació)

Subministrament, instal·lació i manteniment de gespa artificial, amb retirada prèvia de la gespa existent, al camp de futbol de l'Arenal de l'Hospitalet de l'Infant

171.721 €

Formalizada 4390390004-2026-0000653

Serveis d'actuacions de manteniment de les lleres del barranc Vinaixarop-Camarles

28.161 €

Formalizada REU-37/2025

Servicio De Control De Fauna En El Aeropuerto De Reus

59.900 €

Adjudicada X2025095579

L’execució del servei de neteja de la part baixa de la riera de Riudoms, segons condicions descrites al Plec de prescripcions tècniques elaborat per la Sra. Sònia Juncosa Llauradó, enginyera industrial municipal del departament de Serveis, Medi Ambient i Platges.

49.066 €

Formalizada 2024-2719

L’objecte d’aquesta contractació és el servei de manteniment de zones verdes, arbrat viari, equipaments, espais periurbans, solars i torrents al municipi del Perelló

160.000 €

En evaluacion DSA-265/2026

Servicio De Control De Fauna En El Aeropuerto De Reus

245.400 €

Adjudicada 8004330008-2026-0006157

L'objecte d'aquest contracte és el manteniment general i conservació de l’espai forestal i de lleure de l’Albereda. Aquest contracte està reservat a Centres especials de treball d’iniciativa social (CETIS)

54.634 €

En evaluacion 4305420002-2026-0001426

Contratación para el servicio de mantenimiento de jardinería de los espacios verdes i el arbolado viario urbano del municipio de la Espluga de Francolí

240.716 €

Más licitaciones de Ajuntament de Riudecols