Formalizada Servicios

El present contracte té per finalitat la gestió integral de les nòmines i dels contractes de treball del personal i càrrecs electes de l’Ajuntament de Guissona, l’assessorament i suport jurídic en l’àmbit laboral i la realització de tots aquells tràmits vinculats amb les obligacions legals i tributàries derivades de la gestió de personal davant les institucions competents en aquestes matèries.

Expediente: 2025/1226

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Guissona en Lleida. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79631000. Adjudicado el 8 may 2026 a PARDO GESTIO SL. Se recibieron 2 ofertas.

39.917
Presupuesto base
97.960
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79631000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
11 mar 2026, 04:12
Fecha límite
26 mar 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
PARDO GESTIO SL
NIF
B25609009
Importe
23.356
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Guissona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 mar 2026
Anuncio de Pliegos 11 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 8 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Lleida)

Abierta AS 3085-0008/2026

Aransalut té la necessitat de realitzar el contracte del “Servei d'assistència tècnica especialitzada per a l'elaboració integral del PLA ESTRATÈGIC 2027-2031 d’ ARAN SALUT”,incloent el diagnòstic, la definició estratègica, la validació institucional i el sistema de seguiment.

52.000 €

Abierta 3085-0007/2026

Custòdia e vigilancia deth ramat comunau de Vilamòs entara promocion dera Bioeconomia, gestion forestau e reduccion deth risc d'incendi

90.043 €

Abierta 2026/103-383

Contractació per la prestaciódels serveis per a l’edició, plegat, ensobrat i dipòsit dels efectes postals per l’OrganismeAutònom de Gestió i Recaptació de Tributs Locals

81.240 €

Abierta 2026/98-4466

Servicio integral de diseño, producción, alquiler, transporte, montaje, desmontaje, mantenimiento y almacenamiento de un stand tipo para certámenes en que participe la Diputació de Lleida durante los años 2027 y 2028

417.368 €

Abierta SER_OBE_2026_0012

L’objecte d’aquest contracte és prestar serveis de suport tècnic per a la realització de la comunicació i difusió del programa anual d’activitats del MORERA. Museu d’Art Modern i Contemporani de Lleida.

29.018 €

Abierta 2026 APC CPUB SER 16

Servei de vigilància i seguretat dels aeroports de Lleida- Alguaire i Andorra-La Seu d’Urgell.

2.030.551 €

Formalizada SER_NSP_2026_0008

Difusió d’informacions diverses i de les activitats dels diferents departaments de l’Ajuntament de Lleida, a través de mòduls publicitaris (cada anunci està format per un número determinat de mòduls, en funció de les característiques i dimensió que hagi de tenir cada anunci).

46.310 €

Formalizada SER_NSP_2026_0007

L’objecte del present contracte és la difusió d’informacions diverses i de les activitats dels diferents departaments de l’Ajuntament de Lleida, a través de mòduls publicitaris (cada anunci està format per un número determinat de mòduls, en funció de les característiques i dimensió que hagi de tenir cada anunci).

87.972 €

Formalizada 2026SER86

Implantació de l’expedient digital, expedients de personal i de tesis en el marc de la transformació digital de la UdL

25.636 €

Adjudicada SER_NSP_2026_0009

L’objecte del present contracte és la difusió de les activitats de l’Ajuntament de Lleida i dels continguts d’interès per a la ciutadania a l’emissora UA1 Lleida Ràdio del Grup Simalro SL amb CIF B25635186, mitjançant falques publicitàries.

29.855 €

Más licitaciones de Ajuntament de Guissona

Adjudicada 1152/2025

Adhesió a l'Acord marc del subministrament de combustible i electricitat per a la recàrrega pública de vehicles (exp. CCS-2026-3) de la Comissió Central de Subministraments

39.669 €

Adjudicada 1145/2026

Contractar a través de la primera pròrroga de l’Acord marc de serveis d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.01), Lot 2. Vehicles Terrestres, amb la mercantil Fiatc Mutua de Seguros y Reaseguros, l’assegurança del vehicle GOUPIL G-4, matrícula 4716NRR per un import de 407,97 euros, exempt d’IVA, amb vigència des del 01/09/2026 al 18/06/2027

408 €

Adjudicada 1057/2026

SERVEI ARTÍSTIC DEL GRUP MUSICAL AUXILI

15.000 €

Formalizada 2026/1056

SERVEI ARTÍSTIC PER A APORTAR ELS GRUPS MUSICALS LA QUINTA, LA CASSETE DJ’S, DJ DAVID BEATZ, THE PINK GOATS, LAIA MOTOS DJ, MÚSICS DE CARRER, DJ BACARDIT I ORQUESTRA SATURNO A LA FESTA MAJOR DE GUISSONA 2026, LES NITS DEL 4 AL 8 DE SETEMBRE

37.002 €

Adjudicada 1057/2026

L’objecte del contracte correspon a la prestació del servei artístic per a la realització del concert del grup musical "AUXILI", que tindrà lloc la nit del 5 al 6 de setembre de 2026, a les 00:00 h, a la zona esportiva, davant del pavelló 1 d’Octubre (Rambla Segadors), en el marc de la programació musical de la Festa Major de Guissona 2026. El candidat únic haurà de presentar una oferta pel servei artístic de l’espectacle d’acord amb les condicions establertes en aquest PCAP i en el PPT.

15.000 €