Formalizada Suministros

El present Acord Marc té com objecte la selecció dels proveïdors per a l'adquisició, subscripció, manteniment de llicencies i manteniment estès del programari de l'Administració de la Generalitat de Catalunya i el seu sector públic, i concretament: - Manteniment del programari de l'Administració de la Generalitat de Catalunya i el seu sector públic. - Adquisició i subscripció de programari on premise i al núvol. - Serveis de suport a la instal·lació/desplegament i suport estes i/o avançat del programari. La licitació s'estructura en dos Lots: 1: Manteniment i suport de programari SAP 2: Manteniment, suport, subscripció i provisió de Programari

Expediente: CTTI-2023-65

Contrato de suministros formalizado por Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 48000000. Adjudicado el 4 ago 2023 a SEIDOR CONSULTING, SL. Se recibió 1 oferta.

157.915.230
Presupuesto base
189.498.276
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
48000000
Publicación
14 abr 2026, 16:05
Fecha límite
6 abr 2023, 14:00
Duración
4 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
SEIDOR CONSULTING, SL
NIF
B62076740
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 abr 2026
Anuncio de Pliegos 14 abr 2026
Fin Plazo Presentación 6 abr 2023
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 ago 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 abr 2026, 06:22

Más licitaciones de Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya

Abierta CTTI-2027-6

CTTI-2027-6 Suport gestió administrativa Direcció Compra

588.792 €

Abierta CTTI-2027-6

Servei de suport als processos de gestió administrativa i operativa de la Direcció de Compra. L'objecte de la present licitació és la contractació de serveis de suport als processos administratius i operatius el servei de suport administratiu i operatiu de la Direcció de Compra. Els serveis requerits han de donar resposta als processos d'activitat interna del CTTI de suport a la resta de l'organització relacionats amb el cicle de la compra. L'abast dels serveis objecte d'aquest plec es circumscriu a la gestió administrativa, els sistemes d'informació i les dades necessàries per a la governança de la compra. El servei objecte d'aquesta licitació té com a principals funcions la gestió d'informació als sistemes d'informació de la Direcció de Compra, gestió d'entrada automàtica i massiva de dades i proposar millores als procediments amb la finalitat d'optimitzar el funcionament de la Direcció. La descripció detallada es pot trobar al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (en endavant, PPTP) dins el l'apartat 2.

122.665 €

Abierta CTTI-2027-1

Exp. CTTI-2027-1 Servei de gestió electoral de les eleccions al Conselh Generau d’Aran, Consells Comarcals i Entitats Municipals Descentralitzades del 23 de Maig de 2027

417.109 €

Abierta CTTI-2027-1

L’objecte de la present licitació és la contractació del servei de gestió electoral de les eleccions al Conselh Generau d’Aran, Consells Comarcals i Entitats Municipals Descentralitzades del 23 de maig de 2027.

417.109 €

Abierta CTTI-2026-178

Acord Marc de subministrament de llicències de programari i solucions d'ús comú de l'empresa Microsoft i del servei de suport tècnic

318.184.755 €