Adjudicada Servicios

El Passaport Edunauta és un projecte de creació d’oportunitats educatives i d’acreditació i reconeixement social d’aprenentatges fora escola per a infants que catalitza i connecta tota la potència educativa d’un municipi.

Expediente: 234/2026 G626

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80500000. Adjudicado a COMBINATS SCCL. Se recibieron 2 ofertas.

30.803
Presupuesto base
123.212
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80500000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
5 may 2026, 18:04
Fecha límite
13 may 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
COMBINATS SCCL
NIF
F55701684
Importe
28.000
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 may 2026
Anuncio de Pliegos 5 may 2026
Fin Plazo Presentación 13 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 06:24

Mismo sector y zona (80 en Tarragona)

Abierta 8004330008-2026-0007927

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’un/a terapeuta ocupacional per a l’alumnat dels centres d’educació especial de la Diputació de Tarragona, per als cursos 2026-2027 i 2027-2028. El detall i condicions del contracte es defineixen i fixen en el Plec de prescripcions tècniques.

14.840 €

Abierta 1438/2025/3

Concessió administrativa d'ús privatiu de l'edifici Universitari-Auditori d'Amposta per a la seva ampliació i gestió

En evaluacion 706/2026

És objecte d’aquest plec la contractació de serveis de suport educatiu de tallers d’arts plàstiques i teatrals a l’escola de Sant Sebastià del municipi dels Pallaresos, d’acord amb els plecs tècnics. Aquests tallers es plantegen d’una manera diversificada atenent a necessitats i interessos de l’alumnat per avançar en el seu procés educatiu.

9.975 €

En evaluacion 8100170005-2026-0001103

La implantació i posada en marxa d’un sistema de videoassistència domiciliària adreçat a gent gran, amb l’objectiu de millorar la seva autonomia personal, seguretat i qualitat de vida. El contracte inclou: - Subministrament de 40 dispositius tipus tauleta, degudament configurats i preparats per al seu ús. - La implantació d’una solució tecnològica integral que permeti la gestió, el seguiment i l’operativitat del servei, assegurant la interoperabilitat amb altres sistemes i a diversos recursos del territori, així com la seguretat de la informació i la continuïtat del servei durant tot el període d’execució. - La configuració, parametrització i posada en marxa del sistema tecnològic necessari per garantir el correcte funcionament de la plataforma. - La formació del personal tècnic del Consell Comarcal i de les persones usuàries, amb l’objectiu de garantir un ús adequat, eficient i autònom de la plataforma, així com l’adquisició de les competències necessàries per al seu correcte funcionament i aprofitament. - La prestació de suport tècnic i el manteniment operatiu del sistema durant tot el període d’execució del contracte, amb la finalitat de garantir la seva disponibilitat, estabilitat i correcte funcionament continuat.

56.121 €

Adjudicada 8100170005-2026-0002362

El servei consisteix a donar el suport necessari i l’atenció adequada a l’alumnat de segon i tercer curs de primer cicle d’educació infantil que és usuari del servei de menjador, durant la franja horària del migdia, des de l’acabament de les classes del matí fins al començament de les classes de la tarda. Les escoles rurals que tenen implantat primer cicle d’educació infantil i han de disposar d’un/a (1) monitor/a complementari/ària al menjador escolar durant l’horari de prestació del servei són les següents: Escola Municipi/ Horari de servei La Barquera Alió de 13.00 a 15.00 h Sant Jaume Bràfim de 13.00 a 15.00 h Cabra del Camp Cabra del Camp de 12.30 a 15.00 h Mare de Déu de l’Esperança Figuerola del Camp de 12.30 a 15.00 h Les Moreres Les Pobles de 12.30 a 15.00 h Santa Magdalena El Pont d’Armentera de 12.30 a 15.00 h Les Comes Rodonyà de 12.30 a 15.00 h Manuel de Castellví i Feliu Vilabella de 13.00 a 15.00 h Rocabruna Picamoixons de 13.00 a 15.00 h

34.348 €

Adjudicada 2026/15826

Prestació dels serveis necessaris per al desenvolupament, coordinació, organització, execució, seguiment i justificació del projecte "La classe dels PEIXETS: de la mar a l'aula", subvencionat pel Fons Europeu Marítim, de Pesca i d'Aqüicultura (FEMPA) mitjançant el GALP Terres de l'Ebre. El contracte inclou, entre d'altres: • Planificació i coordinació de les activitats; • Elaboració dels materials pedagògics i divulgatius; • Execució de les activitats educatives; • Aportació dels recursos humans, tècnics i materials; • Coordinació amb els centres educatius; • Seguiment i avaluació del projecte; • Elaboració dels informes i lliurables; • Compliment de totes les obligacions derivades del finançament FEMPA.

40.000 €

En evaluacion 2026-0004167

Servei de suport als professionals en supervisió d’equips: Les emocions del professional.

8.200 €

En evaluacion 4317850006-2026-0001110

Contracte de concessió de servei públic de la Llar d'infants de titularitat municipal "Cu-cut" de Vinyols i els Arcs

308.932 €

Formalizada 460/2021

servei de gestió de la llar d'infants municipal de Cornudella de Montsant

216.240 €

Desierta 2026/2344-G626_1

Adjudicació del servei de docència de la formació " NETEJA DE SUPERFÍCIES I MOBILIARI EN EDIFICIS I LOCALS- SSCM0108 (230h)", en el marc de la convocatòria FOAP 2025, Subvencioant pel Servei d'Ocupació de Catalunya

13.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tarragona

Abierta 504/2026/G626

Servei de redacció i direcció d’obra del projecte de consolidació i restauració de les estructures arqueològiques i del projecte d’adequació, de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré- Camí de la Fonteta, de Tarragona.

79.100 €

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta 467/2026-G626

Serveis de col·laboració i d'assistència tècnica a la Intervenció General en actuacions d'auditoria pública i control financer

888.742 €

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta Compres Exp490/2026 G626

Subministrament de tres llicències MySQL Enterprise Edition i el suport avançat de l’arquitectura MySQL de l’Ajuntament de Tarragona.

83.364 €