En evaluacion Suministros

El objeto del presente contrato es licitar el suministro de recambios originales para reparaciones de las marcas Mercedes, Mitsubishi y Honda, en talleres de EMAYA por personal técnico de EMAYA, así como el servicio de reparaciones en talleres externos del adjudicatario.

Expediente: 002096/2024

Contrato de suministros en evaluación por Consejo de Administración de EMAYA, Empresa Municipal d'Aigües i Clavegueram, S.A. en Illes Balears. Lote 1. Duración del contrato: 12 meses. Categoría CPV 34300000.

40.028
Presupuesto base
120.085
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 abr 2026
Anuncio de Pliegos 27 abr 2026
Fin Plazo Presentación 27 feb 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 abr 2026, 06:11

Mismo sector y zona (34 en Illes Balears)

Abierta PAS 07 RENTING FURGO

El objeto del presente contrato es el suministro, en régimen de arrendamiento sin opción de compra (renting), de un (1) vehículo libre de emisiones tipo furgón/furgoneta, destinado principalmente al Departamento de Mantenimiento de MERCAPALMA

25.440 €

Formalizada 2026/62-2

Adjudicació d'un vehicle tipus furgó tancat, marca Opel, model Movano, etiqueta C, amb bolla d'enganxament homologada com a accessori addicional, per al departament de Serveis Generals de l'Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1/2024.Lot 5.

28.014 €

Formalizada 2026/62-1

Subministrament d'una furgoneta i un vehicle tipus furgó tancat per al departament de Serveis Generals. Acord Marc FELIB 1/2024. Lots 4 i 5.

22.594 €

Formalizada 2026/36-4

Adjudicació de dos vehicles amb pes màxim autoritzat (PMA) fins 3.500 kg amb bolquet i grua, model i marca Isuzu M27 generation 2 serie bleu obd-e 3.5 tn, motor explosició amb bolla d'enganxament homologada per a cada vehicle com accesori addiciónal, per al Departament de Servis Generals -Brigada Municipal del Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025.Lote 7

118.300 €

Formalizada 2026/36-3

Adjudicació de dos vehicles camions amb pes màxim autoritzat (PMA) fins a 3.500 kgs, amb bolquet (caixa remolcadora), marca i model MAXUS DELIVER 9 1.3 CHASIS DRT / 2.0 D doble roda trassera, motor explosió. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025. Lote 6

85.600 €

Formalizada 2026/36-2

Adjudicació de dos vehicles camions amb pes màxim autoritzat (PMA) fins a 3.500 kg, marca i model: Maxus deliver 9 I.3 chasis drt / 2.0 D doble roda trassera, motor explosió per al Departament de Servis Generals - Brigada Municipal del Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025. Lote 4

92.774 €

Formalizada 2026/36-1

Adjudicació d'un vheicle "pick up" marca Ssangyong model Musso Sports Pro Diesel 2.2 4WDMT per al Departament de Protecció Civil de l'Ajuntament de Manacor. Acord Marc de la Central de Contractació FELIB 1-2025. Lote 3

46.615 €

En evaluacion 10592/2026

L'objecte del present contracte és el subministrament, mitjançant la modalitat d'arrendament sense opció de compra, de dos vehicles per a l'ús dels serveis tècnics municipals, de manera que es puguin dur a terme les tasques pròpies d'aquest negociat: 1. Inspecció d'obres 2. Certificats de finals d'obra 3. Control i inspecció d'activitats, etc.

28.959 €

En evaluacion 34441/2026

Subministrament mitjançant adquisició de cadires, taules, tanques i carpes destinades a l'organització d'esdeveniments municipals de l'Ajuntament d'Eivissa

39.068 €

En evaluacion 2026/2818

Suministro de un vehículo para el reparto de comida a domicilio del servicio de ayuda a domicilio del Ayuntamiento de Sant Llorenç des Cardassar

28.926 €

Más licitaciones de Consejo de Administración de EMAYA, Empresa Municipal d'Aigües i Clavegueram, S.A.