Adjudicada Otro tipo

El objeto del contrato es la gestión de la Escuela de Música, con el fin de prestar una oferta educativa para niños, jóvenes y adultos, que facilite la práctica y la formación de la música amateur de calidad, y prepare al alumnado especialmente capacitado e interesado en seguir estudios profesionales.

Expediente: X2026000820

Contrato de contrato adjudicado por Ajuntament de Cassà de la Selva en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 80000000. Adjudicado a Maria Concepció Planas Sala. Se recibió 1 oferta.

391.096
Presupuesto base
938.630
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80000000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
2 jun 2026, 10:04
Fecha límite
2 jul 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Maria Concepció Planas Sala
NIF
40295988B
Importe
390.970
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jun 2026
Anuncio de Pliegos 2 jun 2026
Fin Plazo Presentación 2 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 06:24

Mismo sector y zona (80 en Girona)

Abierta X2026000237

Contractació de la concessió del servei públic llar d'infants municipal El Tractoret, mitjançant procediment obert amb una pluralitat de criteris d'adjudicació

141.210 €

Abierta 2026F035000031-1

És objecte del present plec la contractació promoguda per l’Ajuntament de Salt del servei consistent en realitzar el servei d’ensenyament de talla de pedra i escultura de l’Escola Municipal de Belles Arts de l’Ajuntament de Salt. Al llarg del curs es realitzaran diferents càpsules de coneixement i en cadascuna de les quals s’aprofundirà en una tècnica concreta a partir de la realització pràctica de diferents peces. Els usuaris participaran activament en cadascuna de les fases del curs, aproximació a les diferents tècniques i materials, pràctiques artístiques, etc.

18.000 €

Abierta COBS2026/047

Servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, a l’alumnat d’educació primària i secundària, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el descrit en el Plec de prescripcions tècniques.

19.050 €

En evaluacion 229484D

Concessió del servei de l'escola de música i dansa de Torroella de Montgrí

234.307 €

En evaluacion COBS2026/059

L’objecte del contracte és la prestació del servei de gestió de la Unitat d'Escolarització Compartida (UEC) pel curs escolar 2026-2027, adreçat a l'alumnat del segon cicle de l'educació secundària obligatòria (ESO) en risc d'abandonament escolar prematur i/o d'altres situacions que dificulten la seva adaptació al medi escolar.

45.406 €

En evaluacion 2026F035000028-1

Servei de monitoratge per a l'acollida matinal a les Escoles d'Educació Infantil i Primària de titularitat pública de Salt

41.967 €

Adjudicada 2026/ETSAE0327/00004737E

Servicio de impartición del curso de "conducción de vehículos clase C+E profesionalizado" en el acuartelamiento General Álvarez de Castro

26.500 €

Anulada 17/2026

Talleres robotica, programación y STEAM, de acuerdo con el PPT, configurado en tres tipos de talleres

63.142 €

En evaluacion 2026/7817

Servei per a la realització d'activitats complementàries específiques de l'Educació Secundària Obligatòria, adreçades a l'alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d'escolarització compartida (UEC).

99.300 €

En evaluacion X2026000213

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de gestió integral de la Llar d'Infants Municipal «Les Bombolles» de Verges, situada al carrer Padró núm. 1, incloent el servei educatiu d'escolarització dels infants de 0 a 3 anys, el servei de menjador, el servei d'acollida matinal, la conservació ordinària de les instal·lacions, la recaptació de les tarifes dels serveis complementaris i la resta de prestacions descrites al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

91.020 €

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva