Formalizada Suministros

El objeto del contrato es el suministro, puesta en servicio, realización de la validación IQ/OQ y mantenimiento de un nuevo equipo CliniMACS Prodigy®, una unidad de formulación compatible con CliniMACS Prodigy y un citómetro de flujo MACSQUAN10, destinados a la Unidad de Terapias Avanzadas (UTA) del IR SANT PAU según las especificaciones definidas en el pliego de prescripciones técnicas correspondiente.

Expediente: NEGSPIR 25/71

Contrato de suministros formalizado por Fundació Privada Institut de Recerca de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 38430000. Adjudicado el 20 mar 2026 a Miltenyi Biotec, S.L.. Se recibió 1 oferta.

450.000
Presupuesto base
450.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
38430000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 mar 2026, 14:06
Fecha límite
2 ene 2026, 15:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
Miltenyi Biotec, S.L.
NIF
B82191917
Importe
450.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 mar 2026, 05:22

Mismo sector y zona (38 en Barcelona)

Abierta ICFO-2026-054

ICFO-2026-054 Subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’un ‘Microwave Plasma Asher’ per al Pilot Line PIXEurope de l’ICFO

150.000 €

Abierta CU-2026-1329

Adquisició i implantació d'un nou sistema de monitorització de les condicions ambientals (temperatura i humitat relativa) als dipòsits i espais de treball de l'Arxiu Nacional de Catalunya (ANC), tant de l'edifici actual com del nou edifici, mitjançant la incorporació de dispositius data loggers i d'un sistema associat de gestió i consulta de dades a executar durant el 2026

78.595 €

Abierta ICEC-2026-911

Subministrament, instal·lació, integració, configuració, ajust, posada en marxa, formació i garantia de les instal·lacions de cinema i sistemes audiovisuals de les sales de projecció de la Filmoteca de Catalunya

215.596 €

Abierta 2026-00306

Suministro, instalación y mantenimiento de una boya meteo-oceanográfica para la monitorización ambiental de las obras de la reordenación sur del puerto de Barcelona. Clave de expediente: OT-PP-P-0003/2026.

440.000 €

Abierta PO260101

Subministrament de comptadors d’aigua amb tecnologia de comunicació LoRaWAN per a Terrassa Cicle de l’Aigua, EPEL.

513.000 €

Abierta 4567/2026

Constitueix l'objecte del contracte les obres d’execució de la fase 2 del projecte ordinari anomenat “Implantació de comptadors de telelectura d’abonat al municipi d’Abrera”

166.275 €

Abierta 014_26000024

Subministrament i instal·lació, al Laboratori de l’Agència de Salut Pública de Barcelona, d’un equip de Cromatografia Líquida per Permeació en Gel (GPC, Gel Permeation Chromatography) necessari per la purificació de diferents extractes d’aliments, així com l’ordinador i el software necessari pel seu funcionament

29.299 €

Abierta CTN2600362

Si bé el laboratori disposa actualment d’uns equips amb codi E-1001 i E-1026, adquirits els anys 1993 i 1996 respectivament, aquests han quedat obsolets per antiguitat i cal renovar-los per tal de garantir la realització de l’analítica establerta, en compliment del programa de la Directiva Marc de l’Aigua 91/271/CEE del Consell, i de les mostres d’establiments industrials per a la determinació de la Declaració de l'Ús i la Contaminació de l'Aigua DUCA (Decret 103/2000, de 6 de març, pel qual s’aprova el Reglament dels tributs gestionats per l’Agència Catalana de l’Aigua.) La compra d’un equip d’anàlisi de toxicitat per bioluminescència, tipus AJBIO2010L BIOLIGHT TOXY i bloc addicional AJBIO2022, de Aqua Science, amb un total de 60 posicions, permetria la realització del doble d’analítiques en una mateixa càrrega, i d’aquesta forma, millorar en la mesura del possible el temps de finalització de les analítiques. D’altra banda, quedaria garantit el canvi de peces i possibles reparacions, que ara no és possible, com a conseqüència de l’obsolescència dels equips actuals.

46.000 €

Abierta AJT/148869/2025

Subministrament d’una estació total topogràfica, incloent-hi l’aparell principal, la resta d’instrumental, el programari (software) i la formació bàsica inicial necessàries per poder utilitzar-lo.

24.793 €

Abierta 2026-140

Suministro, puesta en servicio y mantenimiento post-garantía de un espectrómetro de masas Maldi‑Tof para el Servicio de Microbiología del Centro de Diagnóstico Biomédico (CDB) del Hospital Clínic de Barcelona (HCB)

349.680 €

Más licitaciones de Fundació Privada Institut de Recerca de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau

Abierta LICIR 26/39

CONTRATO DE CREACIÓN DE UNA INFRAESTRUCTURA DE VIRTUALIZACIÓN DE ALTA DISPONIBILIDAD, COMPUTACIÓN Y ALMACENAMIENTO EN EL MARCO DEL PROYECTO DE MEJORAS DE LA UNIDAD DE INVESTIGACIÓN CLÍNICA PARA LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU.

230.000 €

Abierta LICIR 26/33

CONTRATO DE SUMINISTRO DE UNA INFRAESTRUCTURA DIGITAL DE CORE IMAGING LAB EN EL MARCO DEL PROYECTO “SEVOFLURANO VS. PROPOFOL PARA LA ANESTESIA GENERAL EN PACIENTES CON ICTUS ISQUÉMICO AGUDO TRATADOS MEDIANTE TERAPIAS ENDOVASCULARES” CON CÓDIGO ICI25/00082 PARA LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU

163.960 €

Abierta LICIR-OSS 26/23

CONTRATO DE PRESTACIÓN DE SERVICIOS DE MANTENIMIENTO, SOPORTE, AMPLIACIÓN Y HOSTING DE WEB EN EL MARCO DE LA RICORS CON CÓDIGO RD24/0013/0001 PARA LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU

2.360 €

Abierta LICIR 26/17

CONTRATO DE SERVICIOS PARA LA IMPLEMENTACIÓN DE UN SISTEMA DIGITAL DE GESTIÓN INTEGRAL DE ENSAYOS CLÍNICOS PARA LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU

300.000 €

Adjudicada NEGSPIR 26/32

L’objecte del contracte és la llicència d’ús, manteniment i suport del programari Phoenix WinNonlin per a l’anàlisi farmacocinètica i farmacodinàmica al Centre d’Assajos Clínics de Fase I pel Centre d’Investigació del Medicament de la Fundació Institut de Recerca de l’Hospital de la Santa Creu i Sant Pau.

38.203 €