Prevista Servicios

El objeto del acuerdo marco es fijar las condiciones para la homologación de empresas para la prestación de los servicios necesarios para la realización de los cursos de formación de las diferentes tipologías de conducción, así como el alquiler de instalaciones y material, dirigidos al alumnado del Institut de Seguretat Pública de Catalunya (en adelante, ISPC) y desarrollados en cumplimiento del Programa de Actividades Formativas anual.

Expediente: ISPC-2027-9

Contrato de servicios previsto por Institut de Seguretat Pública de Catalunya en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 80500000.

2.316.608
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80500000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 jul 2026, 06:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 jul 2026
Anuncio de Pliegos 28 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 06:24

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Más licitaciones de Institut de Seguretat Pública de Catalunya

Abierta ISPC-2026-347

L’objecte del present contracte és establir les condicions que han de regir el subministrament de material d’escalada pels cursos de formació de rescat en alçada realitzats, impartits per l’Escola de Bombers, Protecció Civil i Agents Rurals de Catalunya, de l’Institut de Seguretat Pública de Catalunya. Aquest material és essencial per garantir el correcte desenvolupament de la formació pràctica.

58.618 €

Abierta ISPC-2026-347

Subministrament de material d’escalada pels cursos de formació de rescat en alçada impartits per a l'EBPCARC de l’Institut de Seguretat Pública de Catalunya

92.870 €

Abierta ISPC-2027-1

Redacció del projecte bàsic i executiu per la reordenació del circuït de motocicletes per a convertir-lo en una àrea de formació i pràctiques de l'Institut de Seguretat Pública de Catalunya

246.400 €

Abierta ISPC-2027-1

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de redacción del proyecto básico y ejecutivo para la reordenación del actual circuito de motocicletas, con el fin de convertirlo en un área de formación y prácticas del Institut de Seguretat Pública de Catalunya. El alcance del proyecto incluirá los siguientes espacios: - Zona de prácticas de excarcelación - área de aquaplanning - área de formación para cinco secciones para policías y para tres secciones de bomberos - Zona para hacer prácticas de esposamiento - Zona de río para formación y prácticas de los agentes rurales - Zona de aparcamiento - Zona de aparcamiento de bicicletas y patinetes eléctricos con punto de recarga eléctrica El proyecto tendrá que mantener la misma estructura indicada por infraestructuras.cat en el contenido de planos, capas, etc, Las indicaciones están publicadas en su perfil del contratante: PLIEGO DE PRESCRIPCIONES PARA LA ASISTENCIA TECNICA EN LA REDACCIÓN DE PROYECTOS DE EDIFICACIÓN

246.400 €

Abierta ISPC-2026-99

Redacció del Projecte Bàsic i Executiu i Direcció Facultativa per la reforma de la planta baixa de l'Edifici C de l'ISPC

98.000 €