Formalizada Servicios

El objeto de este contrato de servicios es la adquisición mediante procedimiento negociado sin publicidad del servicio de mantenimiento preventivo y correctivo, a realizar en el microscopio de doble haz Thermo Fisher Scientific Helios 5 UX FIB del Institut Català de Nanociència i Nanotecnologia (ICN2) exp. 2026-12 ICN2.

Expediente: 2026-12 ICN2

Contrato de servicios formalizado por Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 50000000. Adjudicado el 30 jun 2026 a FEI EUROPE B.V. Sucursal en España. Se recibió 1 oferta.

208.039
Presupuesto base
208.039
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
50000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 jul 2026, 12:09
Fecha límite
16 abr 2026, 12:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
FEI EUROPE B.V. Sucursal en España
NIF
W0032378B
Importe
208.039
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jul 2026
Anuncio de Pliegos 2 jul 2026
Fin Plazo Presentación 16 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jul 2026, 04:22

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 905211/26

L’adquisició i manteniment d’un equip d’espectroscòpia d’emissió òptica per plasma acoblat inductivament (ICP-OES) per a la determinació de metalls

102.000 €

Abierta AJT/170570/2025

Manteniment i reparació de la flota de bicicletes de l’Ajuntament de l’Hospitalet de Llobregat.

14.048 €

Abierta X2026000294

servei consistent en vigilància, manteniment d’alarmes, connexió a la CRA, custòdia de claus i servei de vigilància de verificació personal dels edificis gestionats pel Consorci del Parc Natural de la Serra de Collserola (2027).

122.779 €

Abierta ECAS 01988/2026

Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa

59.578 €

Abierta OTU/2026/263

Prestació del servei de manteniment de les fonts ornamentals del passeig de la Plaça Major de Sabadell.Al Plec de Prescripcions Tècniques del contracte es detallen tots els aspectes pel seu correcte manteniment

116.070 €

Abierta 001_26002235

Servei de suport i manteniment de la xarxa informàtica i telefònica al Districte de Sarrià-Sant Gervasi, amb mesures de contractació pública sostenible

8.765 €

Abierta 3109-3498/2026

Aquest contracte té per objecte la prestació del servei de muntatge, petit manteniment, desmuntatge i emmagatzematge de tota la decoració de les carrosses de la Cavalcada de Reis, propietat de l'Ajuntament d'Esparreguera, així com el muntatge corresponent en arribar la campanya de Reis de cada anualitat, tot d’acord amb les condicions i requeriment indicats en l’informe de necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN-PPT).

29.680 €

Abierta 904263/26

Contracte administratiu de serveis consistent en el calibratge de sondes patró i equips que mesuren temperatura i humitat

2.550 €

Abierta BCN-150/2026

Servicio De Mantenimiento Del Sistema De Control De Taxis Y Otros Sistemas Iot En El Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

336.000 €

Abierta CTN2600353

L’objecte és contractar dues revisions de manteniment preventives una en 2026 i l’altra en 2027 (amb el material necessari per substituir segons la descripció d’aquest plec tècnic) i una visita de manteniment correctiu (sense peces o recanvis) de l’equip de fluorescència d’anàlisi de mercuri: Teledyne QuickTrace M-8000 del laboratori de l’Agència Catalana de l’Aigua.

5.000 €

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer