Formalizada Suministros

El objeto de este contrato consiste en el suministro de dos (2) estaciones base 5G outdoor en banda n77, para llevar a cabo actividades de I+D entorno al control y gestión de RANs, RAN slicing u optimización de RAN, entre otros. Además, serán un elemento central de la infraestructura, que permitirá dar conectividad 5G avanzada para experimentos de cloud continuum, IoT, NTN, V2X o ciberseguridad.

Expediente: 2025121900

Contrato de suministros formalizado por Fundació Privada I2CAT, Internet i Innovació Digital a Catalunya. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 32522000. Adjudicado el 3 mar 2026 a ELECNOR SERVICIOS Y PROYECTOS, S.A.U. Se recibieron 2 ofertas.

78.000
Presupuesto base
78.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
32522000
Publicación
4 mar 2026, 12:05
Fecha límite
9 ene 2026, 13:00
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ELECNOR SERVICIOS Y PROYECTOS, S.A.U
NIF
A79486833
Importe
66.200
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:41

Más licitaciones de Fundació Privada I2CAT, Internet i Innovació Digital a Catalunya

En evaluacion 2026072800

Serveis d’operació integral de la plataforma satel·litària del 6GStarLab

124.943 €

En evaluacion 2026072800

La prestació a contractar és prestació dels serveis d’operació integral del satèl·lit 6GStarLab, propietat de la Fundació Privada i2CAT, Internet i Innovació Digital a Catalunya (en endavant, Fundació i2CAT). L'abast d'aquest objecte comprèn de manera específica les següents activitats sobre la plataforma del satèl·lit: Les tasques d’operació, supervisió, control i suport tècnic; la planificació de contactes amb les estacions de terra; l'enviament de telecomandaments i la recepció i anàlisi de la telemetria; el seguiment de l’estat de salut del satèl·lit; la gestió de l'apuntament que es requereixi per a les operacions de la càrrega útil; la detecció i resolució d’anomalies que afectin la plataforma; la transferència segura cap a i2CAT de les dades que generi el satèl·lit. Aquesta prestació té com a finalitats principals garantir l'operació segura, continuada i eficient del satèl·lit en òrbita; així com maximitzar la vida útil del satèl·lit i de la seva càrrega útil. En aquest sentit, queda exclosa de l’objecte del contracte l’operació funcional de la càrrega útil del satèl·lit, ja que aquesta tasca correspon exclusivament a i2CAT. L'empresa adjudicatària només s'encarregarà de donar suport a aquesta operació de la càrrega útil pujant les seqüències de comandaments i fitxers que li proporcioni i2CAT, gestionant-ne les comunicacions amb la plataforma i descarregant-ne les dades.

124.943 €

Formalizada 2026060800

Servei de tiquets d’escola bressol, de tiquets de menjador i de tiquets de transport destinat a tot el personal de la Fundació i2CAT

207.875 €

Formalizada 2026060800

L’objecte d’aquesta contractació és la centralització de la gestió, l’execució i el pagament als diferents proveïdors, dels següents productes amb avantatges fiscals: el servei de tiquets d’escola bressol, tiquets restaurant i tiquets de transport públic, com a part del salari flexible dels treballadors de la Fundació i2CAT. Des de l’any 2020 i2CAT té activa i aplica una política de retribució flexible, mitjançant la qual els treballadors/es poden optar per substituir part del seu salari fix per retribucions en espècie, com són: • Tiquets restaurant • Tiquets guarderia • Tiquets transport

188.977 €

Adjudicada 2026042900

En data 23 d’octubre de 2024 la Fundació Privada i2CAT, Internet i Innovació Digital a Catalunya (en endavant, la Fundació i2CAT) es va adherir al Sistema Dinàmic d’Adquisició per a l’acreditació de proveïdors d’equipament informàtic divers que va tramitar i adjuntar el CSUC. L’objecte del contracte es divideix en dos (2) lots: Lot 1: Dispositiu mòbil avançat per a projectes de recerca (Categoria 1). Lot 2: Equipament informàtic per a les noves incorporacions (Categoria 2).

19.571 €