Formalizada Suministros

El objeto de este contrato consiste en: 1. El suministro, la configuración y puesta en marcha de un (1) controlador inteligente de red de acceso por radio (RAN Intelligent Controller). 2. Suministro y despliegue de dos (2) estaciones base 5G outdoor en banda n77 (100MHz), tres (3) nodos 5G outdoor en banda n258 (400MHz) y un (1) core 5G. 3. El suministro de dos (2) servidores enracables de altas prestaciones. 4. El suministro de un (1) emulador de canal de radio con capacidad multicanal. 5. El suministro de una (1) plataforma dron de última generación y el suministro de una (1) plataforma robótica. 6. El suministro de dos (2) dispositivos Universal Software Radio Peripheral (USRP) y el suministro de dos (2) conversores de frecuencias.

Expediente: 2025101000

Contrato de suministros formalizado por Fundació Privada I2CAT, Internet i Innovació Digital a Catalunya. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 34514700. Se recibió 1 oferta.

1.784.000
Presupuesto base
1.784.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34514700
Publicación
4 mar 2026, 18:40
Fecha límite
18 nov 2025, 13:00
Duración
3 meses
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 18 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:49

Más licitaciones de Fundació Privada I2CAT, Internet i Innovació Digital a Catalunya

En evaluacion 2026072800

Serveis d’operació integral de la plataforma satel·litària del 6GStarLab

124.943 €

En evaluacion 2026072800

La prestació a contractar és prestació dels serveis d’operació integral del satèl·lit 6GStarLab, propietat de la Fundació Privada i2CAT, Internet i Innovació Digital a Catalunya (en endavant, Fundació i2CAT). L'abast d'aquest objecte comprèn de manera específica les següents activitats sobre la plataforma del satèl·lit: Les tasques d’operació, supervisió, control i suport tècnic; la planificació de contactes amb les estacions de terra; l'enviament de telecomandaments i la recepció i anàlisi de la telemetria; el seguiment de l’estat de salut del satèl·lit; la gestió de l'apuntament que es requereixi per a les operacions de la càrrega útil; la detecció i resolució d’anomalies que afectin la plataforma; la transferència segura cap a i2CAT de les dades que generi el satèl·lit. Aquesta prestació té com a finalitats principals garantir l'operació segura, continuada i eficient del satèl·lit en òrbita; així com maximitzar la vida útil del satèl·lit i de la seva càrrega útil. En aquest sentit, queda exclosa de l’objecte del contracte l’operació funcional de la càrrega útil del satèl·lit, ja que aquesta tasca correspon exclusivament a i2CAT. L'empresa adjudicatària només s'encarregarà de donar suport a aquesta operació de la càrrega útil pujant les seqüències de comandaments i fitxers que li proporcioni i2CAT, gestionant-ne les comunicacions amb la plataforma i descarregant-ne les dades.

124.943 €

Formalizada 2026060800

Servei de tiquets d’escola bressol, de tiquets de menjador i de tiquets de transport destinat a tot el personal de la Fundació i2CAT

207.875 €

Formalizada 2026060800

L’objecte d’aquesta contractació és la centralització de la gestió, l’execució i el pagament als diferents proveïdors, dels següents productes amb avantatges fiscals: el servei de tiquets d’escola bressol, tiquets restaurant i tiquets de transport públic, com a part del salari flexible dels treballadors de la Fundació i2CAT. Des de l’any 2020 i2CAT té activa i aplica una política de retribució flexible, mitjançant la qual els treballadors/es poden optar per substituir part del seu salari fix per retribucions en espècie, com són: • Tiquets restaurant • Tiquets guarderia • Tiquets transport

188.977 €

Adjudicada 2026042900

En data 23 d’octubre de 2024 la Fundació Privada i2CAT, Internet i Innovació Digital a Catalunya (en endavant, la Fundació i2CAT) es va adherir al Sistema Dinàmic d’Adquisició per a l’acreditació de proveïdors d’equipament informàtic divers que va tramitar i adjuntar el CSUC. L’objecte del contracte es divideix en dos (2) lots: Lot 1: Dispositiu mòbil avançat per a projectes de recerca (Categoria 1). Lot 2: Equipament informàtic per a les noves incorporacions (Categoria 2).

19.571 €