Formalizada Servicios

El objeto de esta licitación es la contratación por parte del Consorcio de la Zona Franca de Barcelona del servicio de fabricación de un conjunto de obras de arte denominado "FLORA, 2026 y HERMIT, 2026" del Artista Jaume Plensa

Expediente: 35/2026

Contrato de servicios formalizado por Consorcio de la Zona Franca de Barcelona en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 92312000. Adjudicado el 16 jul 2026 a DUMACA S.L.. Se recibió 1 oferta.

2.780.000
Presupuesto base
2.780.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 jul 2026, 16:33
Fecha límite
14 jul 2026, 17:30
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
DUMACA S.L.
NIF
B59879775
Fecha
16 jul 2026, 02:00
Importe
2.300.000
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Consorcio de la Zona Franca de Barcelona
NIF: Q0876006H

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 jul 2026
Anuncio de Pliegos 20 jul 2026
Fin Plazo Presentación 14 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 16 jul 2026
Anuncio de Formalización 11 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 06:09

Mismo sector y zona (92 en Barcelona)

Abierta 001_26002454

Gestió, dinamització i coordinació del Centre Cívic Vallvidrera - Vázquez Montalbán, del Centre Cívic l'Elèctric, del Casal de Barri Comunitari Can Rectoret i del Casal de Barri Comunitari Espai Putxet

1.896.653 €

Abierta B1392026000006

L’objecte del contracte és la prestació del servei d’organització, producció, gestió i execució de l’esdeveniment lúdic “Survival Zombie 2026”, a desenvolupar al municipi de Sant Andreu de la Barca durant la nit del 31 d’octubre a l’1 de novembre de 2026. L’activitat es configura com un espectacle lúdic immersiu, nocturn i itinerant, en format de gimcana urbana teatralitzada, en què les persones participants segueixen una trama narrativa, superen proves i interactuen amb actors i actrius caracteritzats en diversos espais del nucli urbà. L’execució de l’objecte del contracte s’adequarà al que consta en el plec de prescripcions tècniques (PPT).

12.000 €

Abierta 2026 0915

L’objecte del contracte és la prestació del servei de producció audiovisual de l’Ajuntament de Parets del Vallès, que comprèn la cobertura audiovisual dels actes organitzats per l’Ajuntament o en què aquest col·labori, així com d’aquells actes o esdeveniments desenvolupats al municipi que, per raó del seu interès públic o ciutadà, siguin determinats pel Servei de Comunicació municipal, dins l’àmbit propi de la comunicació institucional. La prestació inclou la planificació dels enregistraments, la captació d’imatges i so, la realització audiovisual, l’edició dels continguts, el tractament de les imatges, el lliurament dels vídeos finals en els formats requerits i, quan sigui necessari, el lliurament dels arxius màster.

36.000 €

Abierta COSE/26031

Desenvolupar la programació d’activitats esportives previstes per l’Ajuntament de Mollet del Vallès descrites en el PPT, controlant-ne la programació i els continguts adreçats als diferents col·lectius així com la seva qualitat.

114.119 €

Abierta 077_26000015

Prestació del servei de seguiment fotogràfic i audiovisual de les obres de rehabilitació de l'edifici del Consorci Mercat de les Flors

32.524 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta ICEC-2026-916

Servicio de montaje, mantenimiento, desmontaje y transporte de materiales y objetos de las exposiciones que se llevarán a cabo en los diferentes espacios del Centre d’Arts Santa Mònica.

210.344 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 01040604/2026/23

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de la gestió integral de l’organització dels serveis i subministraments necessaris pel muntatge i desenvolupament de les Jornades de Solidaritat i Cooperació que cada any se celebra en el nucli urbà de Les Roquetes. Els seus principals objectius són els següents: - Organitzar els serveis i subministraments de les Jornades de forma coordinada amb l’Ajuntament. - Aconseguir una decoració adient, amb activitats, espectacles i animació diversa i de qualitat. - Avaluar anualment les Jornades i proposar millores i innovacions per a les edicions següents. - Adaptar el servei a les necessitats reals, amb l’optimització i redistribució dels recursos disponibles.

35.576 €

Abierta 2025/0054389

Servei d’atenció a les persones visitants del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

722.452 €

Más licitaciones de Consorcio de la Zona Franca de Barcelona