En evaluacion Obras

El municipi de Sagàs disposa d’una xarxa d’abastament d’aigua que, a causa de les característiques orogràfiques del terme municipal, presenta en determinats sectors pressions de servei superiors a les necessàries i manca d’elements de control de cabals. Aquesta situació comporta un increment del risc d’avaries i fuites, majors pèrdues d’aigua, un deteriorament més accelerat de les infraestructures i una limitada capacitat de seguiment i control del funcionament de la xarxa. Per tal de millorar l’eficiència del sistema, es considera necessari executar actuacions de regulació de pressions i de sectorització mitjançant la instal·lació d’equips de mesura i control que permetin optimitzar la gestió de la xarxa i millorar el seu rendiment tècnic hidràulic.

Expediente: 56/2026

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de Sagàs. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 45232150.

46.759
Presupuesto base
46.759
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45232150
Publicación
27 jul 2026, 14:12
Fecha límite
28 jul 2026, 01:59
Duración
1 mes

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Sagàs

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 28 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 07:00