Formalizada Servicios

El contracte té per objecte l’assistència tècnica per a la valoració de les dades de la barrera hidràulica contra la intrusió salina al Delta del Llobregat, amb l’objectiu d’analitzar i valorar la informació hidrològica i química que es genera en el marc de l’explotació de la barrera hidràulica i desenvolupar eines de gestió per l’anàlisi d’impacte de la barrera i escenaris futurs.

Expediente: CTN2500649

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Duración del contrato: 16 meses. Categoría CPV 71600000. Adjudicado el 8 abr 2026 a Amphos 21 Consulting, S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

71.452
Presupuesto base
71.452
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71600000
Publicación
29 mar 2026, 06:23
Fecha límite
6 feb 2026, 13:00
Duración
16 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Amphos 21 Consulting, S.L.
NIF
B60626447
Importe
61.439
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 mar 2026
Anuncio de Pliegos 29 mar 2026
Fin Plazo Presentación 6 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 8 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 abr 2026, 06:22

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)