Abierta 2 oct 2026 (28d 3h) Servicios

El contracte té per objecte la realització d’una campanya de caracterització analítica dissenyada amb criteris d’optimització de costos, que es realitzarà en compliment de les obligacions normatives que resulten del Pla de Sanejament de Catalunya i del Protocol entre l'Agència Catalana de l'Aigua (ACA) i l'Agència de Residus de Catalunya, pel qual s'aprova el procediment de seguiment de la concentració de metalls pesants en el fang de les EDAR urbanes destinades a valorització agronòmica. La caracterització analítica l’ha de dur a terme un laboratori certificat amb la ISO 17025 relativa a l’anàlisi de la matriu fang i ha d’estar acreditat per la Oficina d’Habilitació d’Entitats Col·laboradores en aquest àmbit: LA-AIG, camp LAE-L, de llots de depuradora.

Expediente: CTN2600344

Contrato de servicios publicado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 71600000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2 oct 2026.

189.283
Presupuesto base
378.566
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71600000
Publicación
31 ago 2026, 10:02
Fecha límite
2 oct 2026, 14:00 (28d 3h)
Duración
2 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 2 oct 2026
Finaliza en 28 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)