Formalizada Servicios

El contracte té per objecte la planificació, organització i execució integral d'unes colònies musicals d'estiu, que inclouen tant el vessant pedagògic musical com les activitats de lleure i la logística d'allotjament i manutenció a l'Hotel Golf Natura situat al Port del Compte en les dates compreses entre el dia 23/06/2026 i el dia 28/06/2026per un màxim de 40 alumnes de l’Escola de Música de Santpedor i 3professors de l’Escola de Música d’acord amb les especificacions previstes en el plec de prescripcions tècniques.

Expediente: X2026000901

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Santpedor en Barcelona. Categoría CPV 55243000. Adjudicado el 4 may 2026 a TOT TURISME PROMOTOR, RECEPTOR I AGENT TURISTIC DEL PRE PIRINEU, S.L.. Se recibió 1 oferta.

14.546
Presupuesto base
14.546
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
55243000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
19 mar 2026, 18:01
Fecha límite
26 mar 2026, 16:00

Adjudicación

Adjudicatario
TOT TURISME PROMOTOR, RECEPTOR I AGENT TURISTIC DEL PRE PIRINEU, S.L.
NIF
B61421152
Importe
14.546
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Santpedor

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 mar 2026
Anuncio de Pliegos 19 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santpedor

Abierta X2026003312

CONTRACTE MIX DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENT D'UNA SOLUCIÓ INFORMÀTICA EN MODALITAT SAAS PER A LA GESTIÓ INTEGRAL DELS RECURSOS HUMANS DE L'AJUNTAMENT DE SANTPEDOR

101.109 €

En evaluacion X2026003312

Contracte mixt de serveis i subministrament d'una solució en modalitat SAAS (Software As Service) per la gestió integral dels recursos humans de l'Ajuntament de Santpedor.

73.953 €

Adjudicada X2025004417

Adhesió a la primera pròrroga de l'acord marc de subministrament d'equips per a la generació d'energia solar fotovoltàica amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

2.250 €

Adjudicada X2025005260

Contracte de subministrament de programari d'edició i disseny gràfic, basat en l'acord marc de subministrament d'edició i disseny gràfic (exp. 1431-0015/2023).

4.189 €

Formalizada X2026001299

L’objecte del contracte és el manteniment evolutiu i correctiu de diverses aplicacions que actualment disposa l’Ajuntament de Santpedor relacionat amb la gestió d’expedients administratius. Aquest programari, anomenat GENESYS (Sistema de Gestió per a l’Administració Local), propietat de l’empresa Audifilm Consulting, SLU, consta de diferents mòduls, interconnectats entre ells per tal de facilitar l’intercanvi de dades interdepartamental. Es contractarà el manteniment dels següents mòduls: Renovació del manteniment del sistema actual SAAS (Software as a Service) Servei de Fiscalització Limitada Prèvia Servei de tramesa genèrica.

9.650 €